Party gimi

Party gimi

Dirty Deeds

A West Valley gimi minden ívben a tíz legendás zsírciki kihívással kezdődik. Mindenki arra kíváncsi, hogy ki lesz az, aki megtudja csinálni. Volt már olyan, akit lecsuktak, akit kirúgtak és olyan is aki eltűnt. Zach Haper kénytelen végrehajtani a kihívást, hogy a szégyentől megmentse a kiszemelt… Több

Premier (HU): 2006.08.17.

2018.02.19 indingo

Sok említésre való nem történt benne. A próbák ötlete jó lehetett volna, de valahogy a kivitelezés nekem nem jött át. A sztori és annak legvége is kiszámítható.

2017.08.08 MP170506 Nézhetetlen

Ez egy nagyon fárasztó és igénytelen film. Én nem bírtam végig nézni, annyira agyhalottaknak való film. És sajnos a színészek sem a tehetségükről híresek.

2015.04.17 csenge

Primitív, undorító, gusztustalan. Csak azért, mert a hányást sem hagyták ki, megérdemel egy pontot.

2015.02.15 FunBoi

Ha elmúltál 10 éves és nem vagy amerikai, nyugodt szívvel kihagyhatod. Tele van gusztustalanságokkal, amilyenek az ilyen tinis gimis baromságokra jellemzőek...lopj el egy hullát, műlábat, igyál sört egy rendőr előtt, vagy a boltban tölts meg egy szendvicset vmilyen testnedveddel...csak hogy a legfinomabbakat említsem

A film összbevétele 145 450 dollár volt (imdb.com).