Lekapcsolódás (2012)

Disconnect

Andrea Riseborough
Jason Bateman

Pumbamama   2022. 04. 23.

Nem túl ismert film, pedig fantasztikus alkotás. Nagyon tanulságos, mélyenszántó és sok fontos mondanivalója van. Elkorcsosult a világ, de ha baj van, akkor igenis tudnak figyelni az emberek egymásra. Csak az a kérdés, hogy miért kell megvárni a bajt?

hsanya182   2015. 06. 11.

Ugyan elég távolról és lassan bontakozik ki a cselekmény, egy nagyon szép, tanulságos és feszült drámai alkotás lesz a végére. Maga az ÉLETről szól, mindennek van miértje, és nem biztos hogy a nyomokat másban kell keresni, nagyvonalakban minden önmagunk forrása. Érdemes megnézni. Gyönyörű zenékkel hat az érzelmeinkre.

indingo   2016. 11. 18.

remek film, sajnos egyre kevesebb ilyen készül. Magával ragadó a történet és sokszor eléggé megrázó is.

Bazzzsi   2017. 11. 04.

A kezdeti jelenetek után azt hittem, hogy tudom, hogy mi lesz a film fő célja, de tévednem kellett. Nagyon friss és újszerű a története, csak ajánlani tudom.

Deku   2017. 10. 14.

Hát igen sejthető volt, senkit sem ismertem ebben a filmben és nem is jött be. Ennél a filmnél a fő buktató a történet volt mert ez most kivételesen nem volt nekem való. Biztos a kategóriáján belül megfelelő de nem nekem. Úgy tűnt mintha senki se értené mi történik éppen.

elekm90   2020. 11. 17.

Érdekes film volt, tetszett a témája, bár az egyes történetszálak eltérő hangsúlyt kaptak. Például a fiatal pár történetében nem történt túl sok minden, itt a karaktereket sem ismerhettük meg olyan mélyen. A szereposztás és a színészi játék jó volt, Jason Batemant mindig öröm komoly szerepben látni.

Greeta   2016. 09. 28.

Elgondolkodtató, jól felépített izgalmas film. Hol megrázó, hol félelmetes. Érdemes megnézni.