Dragon Ball Z

Dragon Ball Z

2022.03.10 Dinácska

Hát ha valakit nem fog meg az anime, akkor a mindennapi japán gondolkodásmód is távol áll tőle. Nem élünk ott és teljesen más kultúra még a globalizáció hullámai közt is. A fight és a brutalitás fogalmát máshogy értelmezik. A jellemfejlődésekre érdem... Több

2017.08.21 Deku

Ezt az animét nincs olyan aki ne ismerne, durván jó volt akkoriban. Bár ma nem tudnám eldönteni, hogy mi volt az ami megfogott benne. A története egyszerű mint a faék de mégis imádtam.

2016.05.23 Orosz István

Legnagyobb anime. Már 6x néztem végig eszméletlen. Számomra megunhatatlan nekem semmi nem überli ezt az animet!!!!!! Buu, Cell, Dermesztő a nagy gonoszok akik folyamatos fejlődés árán sikerült legyőzni. Új szintek ami nagyon jó grafikával társul. Kibaszott jó! :D

2018.07.21 Norbert93

Milliók nőttek fel rajta és milliók rajonganak érte, a Dragon Ball Z világraszóló kultuszt és fanatizmust alakított ki magának. A megrajzolt harci jeleneteknek pedig még a 2018-as évvel bezárólag is csak kevés párja akad. Megszámlálgatatlan film és a... Több

2016.08.06 babsy88

Legjobb Dragon Ball sorozat szerintem, több benne az akció, mint a többiben, és sokkal jobban ki is vannak a karakterek dolgozva mind képi megjelenítésben, mind pedig lelkileg.

2016.06.14 Thibo84

Hogy egy ismerősömet idézzem: "Mikor ez ment délután, még a busz sem közlekedett"

2017.12.13 Yosihiro

Ha anime akkor ez biztosan ott van a kedvencek között. Mindig lenyűgöz bármikor nézem is.

2015.11.01 Niki18

Gyerekkorom nagy kedvence. Alig vártam, hogy suli után leüljek és nézzem a tvben az aktuális részt. Legjobb japán anime az biztos. Barátságról, kitartásról, stb. szól és jó poénok vannak benne

2017.05.26 Zoer8993

Mondhatni ezen az animén nőttem fel. Na meg persze a Pokémonon. Akkoriban még azt se tudtuk mifán terem az anime. Viszont nagy kedvencem volt és imádtam a harci jeleneteket. Ragyogóan megrajzolt mű.

2015.11.02 fcbnandi

Szerintem minden idők legjobb japán animéje. Gyerekkoromban alig vártam, hogy hazajöjjek a suliból és megnéztem a tv-ben az aktuális részt. Nagyon imádom benne a karaktereket. Sokszor megható jelenetek is vannak benne és nagyon viccesek is. Barátságról, összetartásról és kitartásról szól

2016.03.26 Garadi

Gyerekkorom egyik kedvence, mint ahogy sok korombeli srácnak :D Felnőtt fejjel sajnos csak a nosztalgia tartotta bennem a lelket, a 40 epizódos értelmetlen bunyókat fárasztó nézni. Egyedüli kivétel - a sokat által nem kedvelt - Android Saga, aminek a... Több

2018.11.11 Thirst0626

Szerintem ehhez nem kell semmit hozzáfűzni. Gyerekkorom kedvence, és még most is az.

2016.01.29 Marius

Szeretem, azt mondanám, hogy a Dragon ball sorozatok csúcsával állunk szemben. A karakterek kidolgozottak szerethetőek, mindenkinek saját története, egyénisége van. Sajnos , minél tovább húzzák a történetet egyre jobban, a minőség rovására megy...

2015.10.03 Xarxas

Egy generációt nevelt fel. Legnagyobb kötelező klasszikus az animék közül. Ráadásnak a szinkron olyan borzalmas hogy végig nevetheted az egészet :D