One Punch Man: Wanpanman

(One Punch Man: Wanpanman)

Cptn Jinbe  2017. 06. 12. 21:37

Elég kifordított stílusa van, a többi szuperhősös ábrázoláshoz képest ez ilyen ellentéte az egésznek. De nagyon tetszik, ahogy ezt össze hozták, humoros helyzetek és izgalmas csaták jellemzik.

amndl59  2017. 05. 16. 14:10

Remek kis anime, szatírikus tulajdonságával igazán kiemelkedő alkotásnak nevezhető. Humorban természetesen nincs benne hiány bár néha talán fárasztó lehet nekem mégis kellemes szórakozás.

Ghstly89  2017. 05. 12. 14:26

Szarkasztikus módon ábrázolja az anime a dolgokat viszont ettől lesz humoros és szórakoztató. Nekem bejött a humorának színvonala így nem is tudok mást mondani, hogy nézz bele bátran.

Phalanx  2016. 10. 20. 22:25

nagy lehetőségből sajnos csak pár érdekes animáció és néhány szatirikus megszólalás valósult meg. Pedig azt hittem ez lesz a Gintama nagy konkurenciája

Supernaturalmovies: One Punch Man
Gamma-sugárzás, pókcsípés, szülői vagyon és egyéb külső tényezők. Ezek az amerikai szuperhős-recept kihagyhatatlan hozzávalói. A japán receptúra mást javasol. 8,5/10