Dungeons and Dragons: Betyárbecsület

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

2023.09.23 PolgarBalint

A kreatív meglepetés

Ritkán van olyan, amikor egy filmre kisebb elvárással ülök be, és a moziból kifelé menet pedig még az elvárásaimat is nagyon-nagyon túlszárnyalta. Egy remek fantasyvilágot tártak elénk kreatív megvalósításokkal. Rétegelt karakterek, és még a women power is remekül működött. Rég szórakoztam ilyen jól egy akciószerű alkotáson.

2023.05.23 taba

Eszeveszett rohanás

Az előzetesek alapján egy szórakoztató vígjátékra számítottam. Helyette egy közepesen sikerült, kapkodó, sok helyen kidolgozatlan történetet láttam. Hiányzik a hatásszünet, a jelenetek félbehagyottak, túl sok van belőlük, futószalagon követik egymást. Michelle Rodriguez nem igazán találta a helyét a szerepében, poénosnak szánt szövegei inkább zavaróak mintsem szórakoztatóak. A kevesebb több, ez itt is működhetett volna.

2023.05.29 Borsossy

Végre!

Ha valaki szereti a fantasy vagy kaland típusú filmeket, akkor mindenképpen nézze meg! De mindenki másnak is jó szórakozást nyújthat a film, mert rendkívül igényesen készítették el. Látszik, hogy sokat dolgoztak a történeten, az egyes jeleneteken, de még a szövegeken, mozdulatokon is. Végre egy fantasy, amitől nem kell az embernek szégyenkeznie. Mellesleg persze hollywoodi filmről lévén szó, nem tökéletes. De manapság ki vár még tökéletes filmeket? Azok az idők már elmúltak nagyon rég. Be kell érni ennyivel. Bárcsak minden film hozná ezt a szintet, és nem csak évente egy, maximum kettő!

2023.04.07 Maver17

Fantasy Kaland

Nagyon jó film! A rendezés, a színészek és a látvány mind a helyükön voltak ebben a filmben. A humor teljesen jó, ezért bátran ajánlom mindenki számára. :)

2023.05.02 aliasteáscsésze

Úgy megírni egy film forgatókönyvét, hogy egy saját gondolata sincs a forgatókönyvírónak, nem semmi. Fel nem tudom sorolni, mennyi filmből loptak. A King Kong már 2005-ben minőségibb CGI-al kecsegtetett bennünket. Tényleg nagyon jól jönne már egy eredeti film.

2023.04.03 lacafacateofil

A film szereplői jól kidolgozottak, és remek színészek egyszerűen fantasztikusan alakítják őket. Chris Pine erős alakítást hoz mint bájos gazember szerpében, míg Rege-Jean Page mélységet és összetettséget visz az ellentmondásos harcos, Zephyr szerepé... Több

2023.03.31 Gulyware

A Dungeons & Dragons operatőri munkája lélegzetelállító, lenyűgöző tájakkal, epikus csatajelenetekkel és magával ragadó speciális effektekkel. Jól megkoreografált harcjelenetek és a dinamikus kameramozgások fokozzák azt a feszültséget, amit a sztori alapból hoz.

2023.05.16 Röss Péter

Moziban néztem meg és nagyon tetszett, kellemes meglepetés volt. Csak ajánlani tudom!

2023.09.02 filmember

Tökéletes fantasy film, imádom!

2023.12.02 Szabon

Rendkívül szórakoztató mozi. Váratlanul tetszett.