Dupla dinamit

Deku   2017. 12. 10.

Ehhez a filmhez kell egy fajta szemléletmód ami sajnos nekem nem volt meg épp ezért nem kedveltem. Szerintem kedvelhető azok számára, akiknek erre áll rá az agyuk egyből.

HETEDIK   2019. 01. 22.

Van Damme ekkoriban feljövőben volt és jól is alakítja egyszerre mind a két karakterét. Persze az akkori összeretusált képek mai szemmel már kicsit viccesen hatnak, de remekül összerakott kis akció mozi ez a belga harcos korai éveiből.

ZeroHero   2015. 05. 12.

Méltán népszerű film ez! Csodálatos alkotás! Korszakalkotó műremek! A műfaj, a 'zs' kategória egyik 8000 feletti csúcsa! A sztori jó, igazán eredeti ötletekkel... pl. Raymond Zhang karaktere, a Hong Kong-i maffia vezetője, nagyhatalmú drogcsempész... és amikor egy láda konyakot visz neki Van Damme, na az aztán mindent felülmúl... nem csoda, hogy szerette a nép.

Norbert93   2019. 05. 03.

Ha eddig nem volt elég, hogy JCVD minde filmjében ugyanazt a karaktert alakítja, akkor mindjárt itt van belőle egy duplázás, hogy most ebben a filmben kétszer is eljátszhassa saját magát. A film pörgős, az akciójelenetek megállják a helyüket, az akkori akciófilmjeinek követelményeit alátámasztva.

Yosihiro   2016. 05. 22.

A Dupla Dinamit nekem azért nem jött be annyira mert kicsit a történet vontaott volt. A szinészi alakítás sem sikerült úgy ahogy kellett volna de ettől függetlenül jó film nézhető remek kikapcsolódás :)

Geoffrey Lewis
Alonna Shaw
Bolo Yeung
Alonna Shaw
Bolo Yeung
Jean-Claude Van Damme

Jean-Claude Van Damme saját bevallása szerint valódi személyisége közelebb áll Chadhez mind Alexhez.

Miután a Véres játék (1988) című filmben Jean-Claude Van Damme és Bolo Yeung között szoros barátság alakult ki, Van Damme csak Yeungot tudta elképzelni a negatív figura szerepében.

A film költségvetése 15 millió dollár volt, de két evvel a bemutató után világszerte már 100 millió dollár feletti bevetélt hozott.

(ZeroHero)