Dupla dinamit

Double Impact

2022.01.31 drg0602

Szerintem nem rossz film. Egy biztos, egy kicsit lassú, de azért van benne akció is. Teljesen szimpatikus benne Van Damme is, és a körülte lévő színészek is. Helyenként tényleg egy kicsit lassú és vontatott! A történet és a akciójelenetek jók benne. 9/10

Bolo már Bruce Lee-t is hűséggel kiszolgálta,és itt is a rosszfiút kell eljátszania.Nagyon gyenge történettel megáldott akciófilm.Lapos,élettelen,bele lehet fáradni az egysíkú forgatókönyvbe.Először agyonverik,majd mint a főnix,feltámad hamvaiból.Sokadszorra már kissé unalmas.Lettich nem tudta jól megcsinálni a filmet.

2016.05.22 Yosihiro

A Dupla Dinamit nekem azért nem jött be annyira mert kicsit a történet vontaott volt. A szinészi alakítás sem sikerült úgy ahogy kellett volna de ettől függetlenül jó film nézhető remek kikapcsolódás :)

2017.12.10 Deku

Ehhez a filmhez kell egy fajta szemléletmód ami sajnos nekem nem volt meg épp ezért nem kedveltem. Szerintem kedvelhető azok számára, akiknek erre áll rá az agyuk egyből.

2019.01.22 HE7EDIK

Van Damme ekkoriban feljövőben volt és jól is alakítja egyszerre mind a két karakterét. Persze az akkori összeretusált képek mai szemmel már kicsit viccesen hatnak, de remekül összerakott kis akció mozi ez a belga harcos korai éveiből.

2015.05.12 ZeroHero

Méltán népszerű film ez! Csodálatos alkotás! Korszakalkotó műremek! A műfaj, a 'zs' kategória egyik 8000 feletti csúcsa! A sztori jó, igazán eredeti ötletekkel... pl. Raymond Zhang karaktere, a Hong Kong-i maffia vezetője, nagyhatalmú drogcsempész...... Több

2019.05.03 Norbert93

Ha eddig nem volt elég, hogy JCVD minde filmjében ugyanazt a karaktert alakítja, akkor mindjárt itt van belőle egy duplázás, hogy most ebben a filmben kétszer is eljátszhassa saját magát. A film pörgős, az akciójelenetek megállják a helyüket, az akkori akciófilmjeinek követelményeit alátámasztva.

2015.03.30 Fildi

Van Damme egyik legjobb filmje. Jó választás az alaptörténet is. Nem az a semmiről sem szóló, sablonos akciófilm, hanem valódi sztorija van. Izgalmas, szórakoztató.

2015.03.28 Aranyhal

Kategóriájában a legjobb filmek között! Nálam az egyik kedvenc! Amellett hogy egy pörgős akciófilm, nagyon jó a történet, az ötlet is. Cselekményes, nem unalmas egy percig sem.

2017.10.21 veresszsoltika

Van Damme szerintem talán egyik legjobb filmje. Bár tudjuk hogy nagyjából mire számíthatunk, mégis leköti a figyelmet, pörög a film, lenyűgöző jelenetek.

2015.03.18 Mmaarrttoonn

Tipikus Van Damme film, pörgős cselekményű. Maga a történet is abszolút életszerű és elgondolkodtató. A műfaj kedvelői többszöri megnézés után sem unják. Többször láttam, szórakoztató. Ma már nem készülnek sajnos ilyen jó filmek.