
Vélemények (4)
Elvitathatatlan a hasonlóság a Legyek urával, azonban semmilyen szempontból nem sikerült megismételni az előd zsenialitását. Önmagában nem éreztem rossznak a filmet, de az összehasonlítás elkerülhetetlen, és ebben nem szerepelt jól a film, ugyanakkor... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Ez egy viszonylag jó film az emberek rosszabbik oldaláról, ha egy bizonyos helyzetbe kerülnek, akkor mutatkozik meg igazán a bennünk lakozó önző állat, ami évezredek alatt belénk lett kódolva, kezdve a kőbunkótól az atombombáig. Mert hát igen, ez a m... Több
Korántsem volt tökéletes, a helyszín is, az alapötlet is sokkal többet hordozott magában, de a vége...a vége aztán mindent az átlagos fölé emelt.