Egy gésa emlékiratai

Memoirs of a Geisha

2015.08.21 Moria99

Nekem nagyon tetszett ez a film. Erre azt lehet mondani, hogy kihagyhatatlan, mert egy csodálatos élménytől fosztod meg magad, ha bele se nézel. Szerintem igazán szórakoztató.

2015.03.24 szafffy

Szép film és történet, de nincs sok kulturális alapja. Néha vontatott, és túlságosan szentimentális. Egyszer azért érdemes megnézni.

2015.06.17 nikiszalanics

Gyönyörű műalkotás. Nem bántam meg hogy megnéztem, és azt kell, hogy mondjam szerintem még meg is fogom nézni párszor, mert annyira szép a történet. Egy titokzatos, misztikus és egzotikus világba kalauzolja el a nézőt Rob Marshall filmje. Lenyűgöző a... Több

2015.03.24 Akodako

Ez a történet könyvben mérföldekkel jobb, mint a film. Nem tudtam magam beleélni a filmbe, nem éreztem azt, hogy visszacsöppentem volna abba a korba.

2015.06.04 miska1967

Nagyon megható és elgondolkodtató film. Gyönyörű a zene és a film képi világa, a színészi játék pedig páratlan volt. Én még nem olvastam a könyvet de a film megnézése után mindenképp el fogom olvasni. Az a szerelem a legszebb, legszívszorítóbb amely ... Több

2016.09.19 Vviktor

Érdekes, magával ragadó dráma, ami izgalmas alapsztorit választott. Nagyon jól mutatja be a nő lelki vívódásit, küzdelmét és kitartását az elvei mellett!

2015.03.29 goldfisy

Ebben a filmben minden mű. Giccs giccs hátán. Az érzelmi viharok inkább szenvelgősek mint romantikusak. Nagyon gyenge.

2015.03.12 july

Bemutatja, hogy hogyan válik a főhős gésává, viszontagságait, hogyan győzi le az elé gördülő akadályokat, és az akkori kor nehézségeit. Szerintem vontatott és valóban kicsit giccses a történet, és a kor ábrázolása. Aki egy nagyon könnyed, sok odafi... Több

2015.06.02 zsuzsa

Szerintem egy gyönyörű és zseniális film, bár én először a könyvet olvastam, és mint általában, jobban tetszett, mint a film. Az apró részletek leírása a könyvben nekem sokkal jobban visszaadta az akkori idők hangulatát. Viszont a filmben elhangzó z... Több

2015.05.20 mokanszkit

Nagyon tetszett a film, szuper a történet, maga a film is szenzációs, a színészekről pedig nem is beszélve. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki még nem látta, mert nagyon elgondolkodtató film. Nálam mindenképpen 5/ 5 pont kap.

2015.03.10 zsfarkas

A látványtól eltekintve nem adott élményt a film. Unalmas, vontatott és giccses, és még csak nem is korhű. Mondanivalója nulla.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Nagyon nagyon tetszett ez a film, mindenkinek csak ajánlani tudom. Azt gondolom, ebben a filmben megtalálható a szerelem, a szerelemtől jövő szenvedés, belső kín...és annak minden formája. Ami annyira nem tetszett benne, hogy sok mindent átírtak a könyvhöz képest. Különben nagyon jó film.

2015.03.22 Vibozsofi

Nem tetszett, irtózatosan unalmas, vontatott sztori, giccses, csöpögős. A könyvet meg sem közelíti, egyáltalán nem tudom ajánlani.

2015.05.23 Maszat

Kellemes kikapcsolódás, ha egy másik kultúrába akarsz belecsöppenni és nem egy poénos vígjátékra vágysz. A képi világ, illetve a zene (nem meglepő: John Williams) nagyon szép. Viszont ha a japán kultúrát, történelmet, gésákat, stb. akarod tanulmányozni, annak nem ez a film a kulcsa.