
Vélemények (6)
Az értékelések alapján sokkal többet vártam. Pedig kifejezetten szeretem a dél-amerikai filmeket, de ezúttal csalódnom kellett. Sajnos a valós személy (Carlos Eduardo Robledo Puch) történetének kilúgozott változatán túl nem kapunk semmit, ami alapján... Több
Ebben a filmben minden a helyén van, nagyon jól hozza a 70-es évek stílusát, igazi retro hangulatot támaszt. A zene csak fokozza az élményt, a forgatókönyvre és a rendezésre sem lehet panaszunk. Egyedül afelett nem tudtam szemet hunyni, hogy elvileg ... Több
Mivel a filmnek egy brutális sorozatgyilkosról kellene szólnia, sokkal durvább cselekményre számítottam, de ehhez képest csak egy romantikus színezetű drámát kaptam egy bűnözőről. A halál angyalának is nevezett Carlos Robledo Puch ennél sokkal kegyet... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Erős minden elemében, a színészek, de még az utolsó statiszta is a helyén volt. Nem tudok kiemelni senkit, mert a főszereplőn kívül mindenki jó. Angyal arc pedig lenyűgöző. A történet jó, dinamikus, rejtett még tartalékokat ugyan, de összességében j... Több
Oké, nálam ez a film totál betalált. Annyira brutális és hátborzongató, hogy még órákig agyaltam a látottakon. Imádtam minden percét és egész biztos, hogy nem egy könnyű falat, de még tuti, hogy meg fogom nézni párszor. Mindenkinek csakis ajánlani tudom!