Eleven testek

Warm Bodies

2020.10.28 wacher

"Azért szeretett a lányba mert MEGETTE a lány barátjának az agyát". Nem, nem azért szeretett bele. Akkor már "szerelmes" volt belé, és nem tudta, hogy az a csaj pasija, amikor megölte. A.k.a szerelem első látásra, rövid jelenet, de fontos, még nyálzene is szólt hozzá/közben.

2016.11.14 kucsera

ez a film egy cseppet sem félelmetes.nem mondanám horrornak sem.olyan igazából fura film.egyszer megnéztem de semmiképp nem futnék mégegyszer neki.mondjuk érdekes volt az 'érző zombi' meglátás.

2015.05.06 Ronin

Bár zombifilmről van szó, egy percet nem fél tőle az ember, mert nincs benne semmi ijesztő, néhány elcsúszott sminket és maszkot leszámítva. De valószínűleg nem is ez volt a film készítőinek célja, inkább szerettek volna egy romantikus történetet, mi... Több

2015.03.24 Ancsi

Nagyon tetszett. :) Vicces nagyon, és van egy kis mondanivalója is. Remekül szórakoztam rajta, bátran merem ajánlani, nem egy tipikus zombis sztori, de nem is egy tipikus románc. Valahol ez már paródia, de a legjobb fajtából.

2015.03.31 dudivar

Újszerű ,meglepő, kifejezetten vicces történet. Kulcsfontosságú benne a szerelem, mégsem válik romantikus sablonná. egyfajta modern köntösbe ültetett örökéletű románc.

2015.02.12 kurrek

Ha eltekintek a rettentően béna történettől, akkor még azt is mondhatom, hogy nem volt ez olyan rossz. Kétes érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban, de egyszer élvezhető volt. 5/4.

2015.02.14 lombaresztii

Nekem tetszett ez a film, nem egy nagy durranás, de nekem tetszett. Ez egy megható történet a szeretetről, és szerintem jól van megrendezve is. Ajánlom :)

2015.03.31 lexaa_95

Romantikus zombifilm? Lehetséges. Nekem tetszett a története, bármi megtörténhet egy filmben. Vicces volt, de az egész mögött azért volt némi tartalom is.

2016.04.25 kodin1

Az Eleven testek - ezzel a címmel mondjuk felnőtt film kategóriába is lehetne sorolni az alkotást - egy nagyon kedves és szívmelengető film, ami ad egy kis csavart a zombi-történeteknek, és végre nem arról van benne szó, hogy koszlott és félig rohadó... Több

2019.07.09 EDUARD98

Ha levesszük a filmről a digitális trükköket és a speciális sminkeket, akkor valójában marad egy szerelmes sztori, amiben van egy nagyon béna fiú és egy mérsékelten szimpatikus lány, akik nem igazán tudják, hogyan közeledjenek a másikhoz. Szóval egy ... Több

2016.08.27 brigi_somogyi

Kicsit unreal volt a csontik miatt,de nagyon tetszett,hogy összefogtak és együtt legyőzték őket:D.Nem az a tipikus láv sztori,de mégis nagyon tetszett.A vége tetszett a legjobban,és happy end volt szóval 10/9

2016.01.24 [email protected]

Nekem nagyon tetszett cuki és aranyos.egy hét alatt háromszor néztem meg.