Eleven testek

Warm Bodies

2016.10.23 vivikejencikelara

Nem ijesztő, inkább romantikus. Nekem tetszett vannak benne vicces jelenetek. Happy end. Egyszer kétszer meglehet nézni. Ez a szerelem nem egy halott ügy.

2016.04.27 irongozu

Nem igazán tudom, hogy mi akart ez a film lenni. Mondhatjuk azt, hogy egy paródia/szatíra volt, de ahhoz meg túl komolyan vette magát. Ha pedig ezt tényleg, komolyan és pont így gondolták, az pedig már réges- régen rossz. Ennek ellenére maga a film szórakoztató volt és tetszett.

2017.06.01 jencike1985

Akárki akármit mond nekem tetszett. Nem tudom melyik irányból kell nézni, hogy bizarr esetleg aranyos vagy romantikus, de nekem tetszett. Azért mert bizarr, azért mert aranyos, azért mert néha romantikus.

2016.02.17 Megamovie

Nekem tetszett. Nem mondom, hogy szétröhögtem magam rajta, de egy abszolút nézhető, jópofa film. Néhol véres, néhol megható vicces sztori, morbid romantika. Jó a zene, tetszett a szinkron is, R motyogásán jókat szórakoztam.

2017.12.30 authorgirlll

Az egyik kedvenc filmem, amit mindenkinek ajánlok szeretettel. Már nagyon sokszor láttam és még biztos fogom is egy párszor. A története nem tömegfilmszerű hanem egyedi. A színészek remekeltek. Kedvenc jelent a végén a medencében.

2015.05.13 hejnekem

Aranyos film, ami olyan volt, mint a Rómeó és Júlia, csak itt nem a szülők akarják megakadályozni, hogy összejöjjenek, hanem a zombik. Aranyos, okos és egy pozitív üzenetet is tartalmaz.

2015.05.01 ocso

Voltak hiányosságai, erőltetett jelenetei, de így is jól szórakoztam rajta. Kicsit zavaróak voltak a szájbarágós és hiteltelen történések. A színészek jobbak voltak mint vártam.

2016.12.31 cinderella

A kedvenc zombis filmem, nem kimondottan horror, sőt inkább egy aranyos romantikus komédia. A könyvet is olvastam, az sokkal jobb, de ennek ellenére szerethető egy film, a karaktereket nem lehet nem megkedvelni. Mindenképpen többször nézős.

2015.06.15 smith

Nagyon nagy kétségekkel ültem le a film elé. Zombis szerelmi történet? Mekkora marhaság lehet. Na de adtam neki egy esélyt. A várakozásaimat nagyban felülmúlta, sokkal rosszabbra számítottam. Ennek ellenére azt kell mondjam, hogy az imdb-s 7.0-ás ért... Több

2015.03.18 mimi

Nem nagyon tetszett, de aki szereti a Twilightot meg a hasonló filmeket...annak biztos fog. :D Nekem kicsit csöpögős volt, és igazság szerint nem is kötött le túlságosan.

2016.07.25 feketerigous

A Walking Dead óta szeretem a zombis filmeket. Ez elég unalmasra sikeredett. :( Többszöri megtekintésre nem ajánlom! A legizgalmasabbnak készített jelenet sem volt izgalmas. Talán háttérzajnak jó, ez egy átlagos film, se jó, se rossz.

2015.06.05 era93

Eleinte a bemutató alapján nagyon vártam, kíváncsi voltam mégis mit hoznak ki ebből az ötletből. Hát sajnos alul maradt az elvárásaimmal szemben. Jól mondták előttem se ez nem lett se az. Kissé bugyuta és untató lett. Nem annyira tűnt fel hogy zombik... Több

2015.05.06 Szeky

A film fő besorolása Horror, de aligha találunk rémisztő vagy ijesztő jelenetet benne. Egy aranyos romantikus vígjátékról van szó, ami egy-két helyen kicsit laposabb, de összességében nagyon is szórakoztató, amihez a színészek nagyon jól asszisztálnak!

2015.04.22 krisztike18

Azok az emberek, akik szeretik a különleges romantikus filmeket, biztosan nem fognak csalódni, hiszen összességében egy igazán szerethető történetet kaptunk.