N/A

Képek
Videók

2024.05.03 Yosihiro

Az örök élet és a halál

Azt hiszem, ez a rész tartja a színvonalat. Izgalmas és több mindenre fény derül. A történet persze egy ereklyéhez kötött, ami nem más, mint Dan, a régi kalóz az Avalaon hajójával, ahová azt a sok ereklyét szállította, majd elrejtette. Bármi meglepő, de feltűnik Charlotte Dupres és mint kiderül, fia, Nick, aki azért épült be a 13-as raktári dolgozók közé, hogy egy Paracelsus nevű bronzba öntött embert kiszabadítson. Ez az egyik szála a történetnek, a másik Charlotte és Artie, valamint Pete és Myka kalandja egy ereklyével, ami megmutatja, hogy hová rejtette el a kalóz a többi ereklyét. Charlotte nagyon ravasz, és előnyt húz a raktár dolgozóinak tudásából. Végül megszökik, és előbb ér oda a titkos helyre, de egy szellem védelmezi a kincset. A hősies csapatunknak ez sem akadály, és megfejtik, hogy mivel lehet hatástalanítani, persze Charlotte itt is becsapja őket, de a végére segít a csapatnak. Így kiderül, hogy a bölcsek kövének másik felét kereste, aminek a másik felét férje birtokolja. Közben Nick sem tétlenkedik, és Claudiát és Steve-et becsapva kiszabadítja Marcus testvérét, Paracelsust. Végül Nick és Paracelsus elmenekül, de Claudiát bronzba öntik. Szóval mozgalmas kis epizód, amire megadom a négy csillagot. Úgy érzetem, remek kis történet, van folytonosság, és történnek az események. Így az évad végére kíváncsian várom, hogyan zárják majd le. Csak ajánlani tudom, remek kikapcsolódás. Üdv: Yosi