Én, Pán Péter (2004)

Finding Neverland

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Stark Neo   2018. 01. 22.

Kellemes, magával ragadó, gyönyörű film, csodás történettel. Valami nagyon megfogott benne és rendkívül elvarázsolt. Johnny Depp remekel Kate Winslettel és a gyerekekkel együtt. Nem izgalmas de nem is kell annak lennie. Anélkül is lehet ugyanolyan jó egy film. Ajánlom kicsiknek és nagyoknak is egyaránt.

Deku Nézhetetlen  2017. 11. 20.

Nagyszerű volt egyszerűségét tekintve is de az, hogy e mellé még kedvelhető volt a karakterek jelleme is. Amit elszoktam várni, hogy hozzon egy film azt ez hozta, méghozzá nem is alap szinten.

Greti0430   2016. 02. 09.

Nem tudom megmondani pontosan mi fogott meg a filmben, de egészen magával ragadott. A végén bőgtem. Rendesen..

Macskínó   2016. 10. 10.

Egy újabb gyenge pán Péter feldolgozás, semmi de semmi értelme lehúzni az újabb s újabb bőröket régi klasszikusokról mert unalmasak és egyre gyengébbek és gyengébbek lesznek. Nem ajánlom!

rhamus   2015. 07. 24.

A filmnek nagyon mély üzenete van. szerintem hasonló témában nincs nála jobb. Mindenkinek ajánlom. Elgondolkodtató. Többször nézhető film! Izgalmas, nagyszerű színészi alakítás.

Értékelés: 90/100 de csak azért nem totál, mert Depp-ből azokban a jelenetekben, amikor a gyerekekkel játszik, mégis előjött a ripacs. több»

Freddie Highmore a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.

Barrie szerepére Jim Carrey is esélyes volt.

(kázsé)

A valóságban Michael, és nem Peter volt Barrie valódi inspirációja Pán Péter karakteréhez. Michael volt ugyanis Barrie kedvence a Davies gyerekek közül.

(kázsé)