Én, Pán Péter (2004)

Finding Neverland

Deku Nézhetetlen  2017. 11. 20.

Nagyszerű volt egyszerűségét tekintve is de az, hogy e mellé még kedvelhető volt a karakterek jelleme is. Amit elszoktam várni, hogy hozzon egy film azt ez hozta, méghozzá nem is alap szinten.

Greti0430   2016. 02. 09.

Nem tudom megmondani pontosan mi fogott meg a filmben, de egészen magával ragadott. A végén bőgtem. Rendesen..

Macskínó   2016. 10. 10.

Egy újabb gyenge pán Péter feldolgozás, semmi de semmi értelme lehúzni az újabb s újabb bőröket régi klasszikusokról mert unalmasak és egyre gyengébbek és gyengébbek lesznek. Nem ajánlom!

rhamus   2015. 07. 24.

A filmnek nagyon mély üzenete van. szerintem hasonló témában nincs nála jobb. Mindenkinek ajánlom. Elgondolkodtató. Többször nézhető film! Izgalmas, nagyszerű színészi alakítás.

Peeves112   2015. 08. 07.

Kellemes kis film remek. Imádom a mai napig! Bármikor meg tudnám nézni és soha nem unnám meg. Isteni párbeszédek, szerethető karakterek. Bárkinek ajánlani tudom.

Értékelés: 90/100 de csak azért nem totál, mert Depp-ből azokban a jelenetekben, amikor a gyerekekkel játszik, mégis előjött a ripacs. több»

Freddie Highmore a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.

(mamiéstöti2 )

Barrie szerepére Jim Carrey is esélyes volt.

(kázsé)

A valóságban Michael, és nem Peter volt Barrie valódi inspirációja Pán Péter karakteréhez. Michael volt ugyanis Barrie kedvence a Davies gyerekek közül.

(kázsé)