Én, Pán Péter

Én, Pán Péter

Finding Neverland

A színműveiről ismert skót szerző, James M. Barrie (Johnny Depp) szerzői válsága közepén ismerkedik meg a Llewelyn Davies fiúkkal és édesanyjukkal, Sylviával (Kate Winslet), akikkel szoros barátságot köt. Képzelőerejük segítségével indulnak közös kalandokra indiánokkal, kalózokkal és… Több

Rendező: Marc Forster
Forgatókönyvíró: Allan Knee, David Magee
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2005.02.24.

2023.08.28 Ergit

Elvarázsol a kedvessége, a benne lévő szeret.

2017.11.20 Deku Nézhetetlen

Nagyszerű volt egyszerűségét tekintve is de az, hogy e mellé még kedvelhető volt a karakterek jelleme is. Amit elszoktam várni, hogy hozzon egy film azt ez hozta, méghozzá nem is alap szinten.

2015.07.24 rhamus

A filmnek nagyon mély üzenete van. szerintem hasonló témában nincs nála jobb. Mindenkinek ajánlom. Elgondolkodtató. Többször nézhető film! Izgalmas, nagyszerű színészi alakítás.

2016.10.10 Macskínó

Egy újabb gyenge pán Péter feldolgozás, semmi de semmi értelme lehúzni az újabb s újabb bőröket régi klasszikusokról mert unalmasak és egyre gyengébbek és gyengébbek lesznek. Nem ajánlom!

2016.02.09 Galway

Nem tudom megmondani pontosan mi fogott meg a filmben, de egészen magával ragadott. A végén bőgtem. Rendesen..

Freddie Highmore a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Barrie szerepére Jim Carrey is esélyes volt.Szerző: kázsé

A valóságban Michael, és nem Peter volt Barrie valódi inspirációja Pán Péter karakteréhez. Michael volt ugyanis Barrie kedvence a Davies gyerekek közül.Szerző: kázsé

Dustin Hoffman másodszor jelenik meg egy Pán Péterről szóló filmben. Első ilyen szerepe a Hook (1991) című filmben maradandó nyomot hagyott az életében, azóta ugyanis közeli ismerősei mind "Hook"-nak szólítják.Szerző: kázsé

(2015. 06. 08.)
Finding Neverland
Értékelés: 90/100 de csak azért nem totál, mert Depp-ből azokban a jelenetekben, amikor a gyerekekkel játszik, mégis előjött a ripacs. Több