Én, Pán Péter

Finding Neverland

2023.08.28 Ergit

Elvarázsol a kedvessége, a benne lévő szeret.

2017.11.20 Deku Nézhetetlen

Nagyszerű volt egyszerűségét tekintve is de az, hogy e mellé még kedvelhető volt a karakterek jelleme is. Amit elszoktam várni, hogy hozzon egy film azt ez hozta, méghozzá nem is alap szinten.

2015.07.24 rhamus

A filmnek nagyon mély üzenete van. szerintem hasonló témában nincs nála jobb. Mindenkinek ajánlom. Elgondolkodtató. Többször nézhető film! Izgalmas, nagyszerű színészi alakítás.

2016.10.10 Macskínó

Egy újabb gyenge pán Péter feldolgozás, semmi de semmi értelme lehúzni az újabb s újabb bőröket régi klasszikusokról mert unalmasak és egyre gyengébbek és gyengébbek lesznek. Nem ajánlom!

2016.02.09 Galway

Nem tudom megmondani pontosan mi fogott meg a filmben, de egészen magával ragadott. A végén bőgtem. Rendesen..

2015.08.07 Peeves112

Kellemes kis film remek. Imádom a mai napig! Bármikor meg tudnám nézni és soha nem unnám meg. Isteni párbeszédek, szerethető karakterek. Bárkinek ajánlani tudom.

2016.02.24 Telezsu

Nagyon szép film, ami egy különleges, egyedi hangulatot teremt. Ettől egy kellemes, magával ragadó, érzelmileg megfogó filmet kapunk, ami egy igazi élményt nyújt!

2015.09.18 juliS

Nagyszerű film, nagyszerű színészekkel és nagyszerű üzenettel. Nagyon felemelő, amikor egy igaz történeten keresztül tudhatunk meg valamit a képzelőerő és a szeretet erejéről, amik azt hiszem a legfontosabb üzenetei ennek a filmnek. És pláne, amikor ... Több

2016.01.09 mártilány

Az ember azt gondolná, a filmet Johnny Depp és Kate Winslet viszik el a hátukon, pedig nem, a gyerekek is nagyszerűen játszanak, sőt a rendezés is kiváló, egészen egyedien adja vissza, hogy milyen is elmerülni az embernek a képzeletében. Ezek miatt e... Több

2015.01.11 jazzy

Azért kicsit túl sok volt a cukormáz egy ponton túl ezen a filmen. Értem én, hogy bizonyos szintig ez egy gyerekfilm és hogy a Pán Péternek nagyon nagy kultusza van, és ezért valami nagyon különlegesnek sztorinak is kell lennie mögötte, de őszintén s... Több

2018.01.22 Stark Neo

Kellemes, magával ragadó, gyönyörű film, csodás történettel. Valami nagyon megfogott benne és rendkívül elvarázsolt. Johnny Depp remekel Kate Winslettel és a gyerekekkel együtt. Nem izgalmas de nem is kell annak lennie. Anélkül is lehet ugyanolyan jó egy film. Ajánlom kicsiknek és nagyoknak is egyaránt.