Kövess minket: Játssz egy Kodak Extráért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Volt egyszer egy Németország

(Es war einmal in Deutschland...)

FunBoi  2017. 11. 30.

Van ebben a filmben szinte minden, több műfaji szempontból meg lehetne közelíteni, és bár azt gondoltam, hogy egy katyvasz lesz az egész, meg kell mondjam, hogy kellemesen csalódtam. Nagyon jól van felépítve a sztori, ráadásul elképesztően jó hangulata van.

cody0507  2017. 12. 07.

Kimondottan érdekes témájú film, a maga sajátos módján teljesen élvezhető. Nem hinném, hogy sokan be fognak rá ülni, pedig érdemes lehet. Nem egy hollywoodi látványmozi, messze nem egy művészfilm, hanem egy igényesen összerakott történelmi dráma.

vitto  2017. 12. 08.

Kimondottan tetszett a film, a humoros elemek kombinációja a drámával nagyon jó összhangot teremtett, és bőven emészthetővé tette a sztorit. Ha engem kérdeztek, én tudom ajánlani.

ringololol  2017. 12. 05.

A film "eteti magát", egy percig sem unatkoztam, a legnagyobb gondom maguk a karakterek voltak. Nekem egyszerűen nem voltak szimpatikusak. De ez lehet, hogy csupán ízlés kérdése egyszerűen.

Antje Traue
Antje Traue
Anatole Taubman
Tania Garbarski
Anatole Taubman
Hans Löw
Moritz Bleibtreu

A Berlinale válogatásában mutatkozott be. A norvég nemzetközi filmfesztiválon a legjobb filmnek járó közönségdíjat nyerte. (Cirko Film)