Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Volt egyszer egy Németország (2017)

Es war einmal in Deutschland...

Antje Traue
Antje Traue
Anatole Taubman
Anatole Taubman
Hans Löw

vitto   2018. 12. 08.

Kimondottan tetszett a film, a humoros elemek kombinációja a drámával nagyon jó összhangot teremtett, és bőven emészthetővé tette a sztorit. Ha engem kérdeztek, én tudom ajánlani.

ringololol   2018. 12. 05.

A film "eteti magát", egy percig sem unatkoztam, a legnagyobb gondom maguk a karakterek voltak. Nekem egyszerűen nem voltak szimpatikusak. De ez lehet, hogy csupán ízlés kérdése egyszerűen.

cody0507   2017. 12. 07.

Kimondottan érdekes témájú film, a maga sajátos módján teljesen élvezhető. Nem hinném, hogy sokan be fognak rá ülni, pedig érdemes lehet. Nem egy hollywoodi látványmozi, messze nem egy művészfilm, hanem egy igényesen összerakott történelmi dráma.

FunBoi   2017. 11. 30.

Van ebben a filmben szinte minden, több műfaji szempontból meg lehetne közelíteni, és bár azt gondoltam, hogy egy katyvasz lesz az egész, meg kell mondjam, hogy kellemesen csalódtam. Nagyon jól van felépítve a sztori, ráadásul elképesztően jó hangulata van.

A film összbevétele 73 730 dollár volt (imdb.com).

A Berlinale válogatásában mutatkozott be. A norvég nemzetközi filmfesztiválon a legjobb filmnek járó közönségdíjat nyerte. (Cirko Film)

A németek is bizonyították, hogy szabad viccelni a holokauszttal. De az is kiderül, hogy Mácsai Pálnak kifejezetten jól áll a humor. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. több»

A rendezőnek minden lehetősége megvolt, hogy mély és intellektuálisan izgalmas filmet forgasson. Sajnos nem ezt tette, hanem pont az ellenkezőjét. 2,5/10 több»