Esküvő után

Efter brylluppet

2023.10.21 Fikatours_blogger

Feltehetően többeket felháborítok majd a véleményemmel, de szerintem az amerikai adaptáció jobb. (Mondom ezt annak ellenére, hogy nagy rajongója vagyok a dán filmeknek.) Persze azt sosem fogom megtudni, mi lett volna, ha az eredeti verziót látom először.

2022.11.23 dandelion1983

Alapvetően szeretem a feliratos filmeket, de itt most azt éreztem, hogy jobb lett volna szinkronnal. Mads Mikkelsen megint ragyogóan alakított, a többi szereplő játéka is rendben volt. Maga a sztori is teljesen hihető, akár velünk is megtörténhet. Am... Több

2019.09.25 ZeroHero

Nayon eros drama olyan emberekkel, mint mi vagyunk. Tokeletesen eletszagu, hiteles, igazi mualkotas, amiben kivetel nelkul minden szineszt orom latni, mert annyira tokeletesek. A tortenet egyszeru de nagyszeru, ezerszer lattunk mar ilyet, megis amilyen egyszeru, olyan osszetett is, s ezt bizony Jensennek koszonhetjuk.

2020.07.28 elekm90

Lassú, de jó dráma, életszagú karakterekkel és szépen felépített sztorival. Szerencsére a film leírásán kívül semmit nem tudta előzetesen, így többször is meg tudott lepni. A színészek közül főleg Rolf Lassgard játéka tetszett.

2015.06.10 Dodi

Ez a film a jó példa arra mi a különbség a filmgyártás, és a filmművészet között. Nem művészfilm, hanem igazi emberi, nekünk szóló filmdráma fantasztikus színészekkel. Nem szeretem a feliratos filmeket, de egy pillanatra sem jutott eszembe kikapcsolni.

2021.11.25 De Matt

Nagyszerű alkotás, amely kihangsúlyozza, hogy sohasem tudhatjuk előre, mit hoz a holnap. Erős és tanulságos a történet, kitűnőek a színészek, és ami a legfontosabb: minden hiteles és életszerű benne. Rolf Lassgard brillírozik , de Mads Mikkelsen is hozza a formáját, tőle még soha nem láttam gyenge teljesítményt.

2017.02.04 jake_green

Megmondom őszintén, hogy fenntartásokkal voltam a film irányába....de egyszerűen már a film felénél teljesen lenyűgözött! Nagyon jól felépített és a főszereplők jól kerültek megválasztásra! :) Nem értek egyet azzal, hogy sablonos vagy hogy közhelyes... Több

2015.05.01 dps

A dán rendező, Susanne Bier filmjei egyre jobbak. Ez a filmje egy megható családi melodráma, amely egy ügyesen kimunkált, és érzelmileg kielégítő elmélkedést nyújt a néha összekuszálódó és kényelmetlen kötelékekről, amelyekkel összekapcsolódunk, a veszteségről, és a jóvátétel lehetőségéről.

2015.06.30 Prücsök

Megunhatatlan egy film, tele van érzelemmel! Nagyon tetszett benne minden: a rendezés, a forgatókönyv és a színészek alakítása is nagyon jó. Végig leköti a néző figyelmét, gyönyörű művészi film!

2016.12.09 Pappcsino

Nem volt rossz film. A színészi játék tetszett, jók voltak a kamerabeállítások, a fényképezés. Mint dráma is tökéletes, mégis volt bennem egy kis hiényérzet, mikor véget ért a film. Viszont nem tudnám megmondani, hogy ezt mi okozta.

2015.08.07 Peeves112

Szerintem egy igazi klasszikus. Bátran ajánlom mindenkinek. Zseniális színészi játék, nagyszerű látvány és izgalom jellemzi a filmet! Remek alakítást nyújtanak a színészek ebben a kellőképpen izgalmas filmben.

2015.02.13 ChrisAdam

Sok apró sebből vérzik a film, de összességében tisztességes munka. A sztorin láttam, hogy kicsit sablonos, mintha egy-két közhelyet muszáj lett volna beletenni, csak hogy a film még drámaibb legyen... de persze sok fordulat, csavar kellett bele, még... Több