Észvesztő

Girl, Interrupted

2024.02.24 Schumy1

Angelina Jolie és Winona Ryder csak úgy szárnyal ebben a filmben. Remek forgatókönyv, rendezés, vágás. Perfect.

2017.10.23 Deku

Nálam sokszor apróságok miatt bukik el egy film, itt például nem mondhatnám, hogy a színészi csapat a megfelelő volt. A filmmel első ránézésre semmi bajom nem is lehetne, hisz adott volt egy egész pofás kis történet azonban szerintem túl lett pörgetve az egész és ez nem tett jót neki.

2020.11.17 dailyfilmsan

Elég kusza volt. Nem nagyon érintett meg, hiába volt benne Jolie és Ryder. Lehet, hogy pont miattuk kicsit többet vártam a filmtől, mint kellett volna.Számomra egy erős közepes csak.

2021.08.02 Gauss

Egy jó kis film. Szanatóriumos, aki szereti az ilyet (én imádom :D ), az feltétlenül nézze meg! Jolie és Ryder nagyot alakítanak. A film maga abszolút élvezhető, van mondanivalója, van hangulata és egy nagyon nagyon jól eltalált zenéje (Petula Clark ~ Downtown). :)

2017.05.27 hsanya182

Engem nem hozott lázba, untam a csajok fecsegéseit. Nem hiszem, hogy erőt veszek magamon, hogy mégegyszer megnézzem.

2016.04.22 Loborg

Egy filmes listán figyeltem fel rá, vagyis inkább arra, hogy milyen sok ilyen listában szerepel, és pozitív felhanggal. A színésznők valóban nagyon jól játszanak, mind Jolie, mind Ryder és Brittany Murphy is. Nagyon meggyőző erejű film, hatást gyakorol az emberre.

2016.07.12 hejnekem

Izgalmas, érdekes film, nagyon jó színészi alakításokkal. A történet nagyon lebilincselő, izgalmas. Érdekes volt megtapasztalni, milyen egy ilyen intézmény működése belülről.

2016.11.03 Elkoo

Lebilincselő történet remek színészi alakításokkal párosítva.Különösen Winona Ryder illetve Angelina Jolie alakítása fogott meg.

2015.08.16 doffy_joka

Ez a film erősen alul értékelt alkotás. Hibája talán annyi volt, hogy néhány helyen laposabb volt. Ezen felül viszont egy jól kidolgozott, szép grafikájú és még vicces film is lett.

2015.01.02 tamas84

A film magyar cím borzasztó, a film maga viszont szerintem nagyon kimagasló. Ezeket a színésznőket így összehozni egy filmbe hatalmas ötlet volt, főleg, mert általában azért szoktuk szeretni őket, mert jó nők, itt viszont teljesen egyértelművé válik,... Több

2016.02.09 Galway

Brittany Murphy karaktere megrázott. A többi lány valahogy nem fogott meg. Angelina Jolie alakítása kiváló, nem is tudom hogy lehet valaki ennyire vad.

2016.01.19 zsfarkas

A színészek kitettek magukért, tartalmas, tanulságos film, jó a rendezés. Néha kicsit laposnak tűnik, lassan haladnak az események, mert ekkor a belső vívódáson van a hangsúly. Nekem bejött.

2017.07.14 Kadinta

Izgalmas, feszültséggel teli. Angelina Jolie hihetetlenül jól játssza az őrültet.

2016.04.11 juliS

A jó színészi játékon kívül - ami persze önmagában is nagy dolog - én kevés érdekes dolgot találtam a filmben. A történet maga nem annyira izgalmas, és a szereplők sem kerülnek kifejezetten közel az ember szívéhez, én például nem annyira kezdtem el t... Több