Végzetes vonzerő

Fatal Attraction

2022.04.23 Gyorvik

Ennyi évtized távlatából most már tudjuk, hogy miért annyira jó, hisz Glenn Close minden bizonnyal a ’80-as, ’90-es évek legjobb színésznője volt. Ezt a filmet is kézen fogva vezeti, a forgatókönyv számos jellegzetes fordulatot tartogat.

2021.12.31 Eszter 79 Nézhetetlen

Rég láttam már a filmet. Izgalmas film. Egy percre sem tudnám levenni a szemem a képernyőről.

2020.02.17 Bizsu82

Annak ellenére hogy nem egy mai film nagyon szórakoztató és időtálló. Akár többször is nézhető. Sztoriját és színészi alakítást nézve is kiváló. Mai filmekkel vetekszik.

Nagyon szuper,és időtálló alkotás,zseniális színészekkel.Ez a történet éppen ma is játszódhatna,bárkivel a főszerepben,hisz amíg férfi,és nő létezik,addíg ez a probléma fennáll. Ajánlott kategória.

2015.05.10 Henczi

Az a fajta film amitől az embert a hideg kirázza, jó értelemben mert annyira izgalmas ,és ez főként annak köszönhető ,hogy a színészek alakítása páratlan meggyőző .

2015.07.09 thomino

Még órákkal a film után is agyaltam az egészen. Glenn Close játéka egyszerűen fenomenális és félelmetes. Douglasé pedig szerintem a Ragyogás-féle magaslatokba emelkedik. Egyet sajnálok, hogy a film képi világa nem annyira idomul a cselekményhez.

2019.03.26 dailyfilmsan

Michael Douglas megint egy olyan szerepben, ahol egy erős, karakán nőt kell legyőznie. Szerintem kereste ezeket a fajta filmeket direkt. Lehet, nem véletlen. A film mondanivalója túlmutat a képsorokon. Egy igen nagy problémával küzdő nő története, ez... Több

2018.03.05 jake_green

Hideg kirázott, absolute nyomasztó film (aki esetleg arra készülne,hogy könnyed romantikus). Nagyon para a csaj :D Ám alapmű éppen ezért. Emlékszem,úgy ültem le anno nézni, hogy láttam az elemi ösztönt , biztos olyan lesz ez is-......HÁT NEM . Az egy gyaloggalopp ehhez képest. Ajánlom mindenkinek!

2015.06.12 Jackob

Nagyon kíváncsi voltam erre a filmre, már csak a színészpáros alakítása végett is. Ugyan Close és Douglas kettőse szerintem kiváló, ennek ellenére a film nem több mint klisé puffoktatás. Semmiben sem haladja meg a korszakban született thrillerek sémá... Több