Zaklatás
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Berto49   2016. 12. 09.

Demi Moore (akármilyen szemét rihonyát játszik!) korabeli bájaiért megérdemli az adott értékelésemet. Annak idején a könyvet is olvastam és az is tetszett. Egy hozzászóló valahol azt írta, hogy a film a könyv lebutított változata. Valószínűleg igaza van, bár a könyvre ennyi év távolából nem emlékszem, de a film elsődleges érdeme Meredith szereplése. Az itteni mozi kijáratánál sokáig volt egy találó falfirka: „Zaklass Demi!"

ZeroHero   2015. 05. 05.

Szerintem a film sokkal inkább a hatalom birtoklásáról szól és arról , hogy mennyi és milyen az, az eszköz amit morálisan megengedhet magának egy férfi és akár egy nő a munakhelyen. Jelen esetben pedig a kisebbség /nők/ körébe tartozó zaklatja a férfit. Aki ha emlékeim nem csalnak akkor valamikor "közelebbi" viszonyba volt az "áldozattal". A munkahelyi elidegenítésnek pedig tényleg ördögi praktikái vannak. A Zaklatás azt a szemléletet járja körül, hogy legyél kíméletlen, cselezzed ki a másikat és tedd tönkre akár erkölcsileg, akár pedig munkaügyileg. Az, hogy itt végül a fagyi visszanyal az, az estek kisebb hányada, többségében a sértett fél elhagyja munkahelye színterét.

kórica   2016. 01. 24.

A csavarokon túl azért volt még olyan jó ez a film, mert más megvilágításba helyezett egy zaklatós történetet, és azért is, mert high-tech megoldásokat alkalmazott, ha lehet így fogalmazni.

Mano35   2015. 02. 15.

Jó sztori, jó film. Nagyon élethűen alakítanak a szereplők, a történetbe beleéled magad. Ajánlom, aki még nem látta!

dubzsu   2015. 10. 31.

Megfogott a film. Hogyan lehet a hatalommal visszaélni, és ez mennyire felforgatja a másik életét? Erről szól a film nagyin hitelesen. És nagyon tanulságos.

"Miss. Alvarez, negyvennyolc órával ezelőtt a férjem pénisze egy másik nő szájában volt és attól nekem csöppet sem könnyebb, hogy a jog kinek az oldalán áll!" több»

Demi Moore a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.

Michelle Pfeiffer szóba jött a főszerepre.

Eredetileg Miloš Forman rendezte volna a filmet, de az elképzelései nem egyeztekMichael Crichtonével.