A végzet asszonya (2020)

Fatale

Kiss   2021. 04. 22.

Hilary Swank ezzel a filmjével nálam nagyon visszakerült a térképre. A pályája elején nagyon ígéretesnek tűnt, az elmúlt években azonban semmi említésre méltót nem hozott. Ezzel a filmmel nálam nagyon betalált.

Zoltán384453   2021. 04. 15.

Gagyi

10 perc után kikapcsoltam és töröltem. Ócska kezdés, gagyi párbeszédek, zs-kategóriás szituációk és minden klisé, ami egy szutyok filmben elképzelhető.

ferkusz   2021. 04. 21.

Hát ez igazán nem lett valami nagy eresztés, gyenge színészi játék és sztori, ötlettelen rendezés, jobb lett volna kihagyni.

sandras87   2021. 03. 04.

Alapjában véve nagyon jó hangulatú film, jól el van találva a vizuál, de a sztori egy nulla. Kár érte, mert bőven volt benne potenciál.

Kali Hawk
Michael Ealy

2018 augusztusában, mindössze egy hónappal a forgatás megkezdése előtt jelentették be hivatalosan, hogy a film főszerepét az Oscar-díjas Hilary Swank fogja alakítani.

A film forgatása 2018 szeptemberében kezdődött meg Los Angelesben.

A filmet eredetileg már 2020 júniusában bemutatta volna a Lionsgate, azonban a koronavírus járvány miatt a premiert végül őszre halasztották.

Mike Colter és Hilary Swank a Millió dolláros bébi után ismét együtt állt a kamerák elé.

Deon Taylor és Michael Ealy második közös filmje a 2019-es A betolakodó után.