A fegyvernepper

Lord of War

2015.02.10 Lord British

Egy kiváló karakterdráma, megfigyelhetjük benne a háború és az ebből húzott haszon emberpusztító hatását. Amíg a főhős, Yuri Orlov a karrierje csúcsa felé tart, addig a családja és a magánélete fokozatosan tönkremegy. Jó beszólások és egysorosok tark... Több

2015.08.09 Rikudou6

Számtalanszor láttam már, de egyszer sem találtam benne eget rengető hibát. Látványos, izgalmas, felejthetetlen mestermű. Ha még nem láttad ezt a filmet, ajánlom, hogy mihamarabb pótold.

2015.05.20 a.edit63

Nagyon jó film. A történet egyszerre vált ki csodálatot és borzalmat az emberben, hiszen a világ egy szörnyű pontján élnek mégis kihozzák a lehető legjobbat a helyzetükből. A kedvenc karakterem Vitaly és az őt játszó Jared Leto, nagyon kiválót alakít, csak hát ott van Nicolas Cage...

2015.06.30 Prücsök

Dráma, izgalom és egy élvezhető, szórakoztató film. Nekem nagyon tetszett, szerintem tökéletes alkotás. A színészek jól lettek összeválogatva, bár Nicolas Cage egyedül is elvinni a hátán ezt a filmet, minden tökéletes!

2016.05.08 anita9215

Nicholas Cage elég sűrűn gyenge filmekben szerepel nincs ez másképp sajnos itt sem. Ez véleményem szerint enyhén, de erőltetettnek hatott. Semmi értelmét nem fedeztem fel ennek a filmnek és rögtön az elejétől untatott. Végig néztem, de nem jött semmi újdonság szembe. Unalmas lett a végéig. Ez kuka nekem.

2015.11.23 Beniko

Egy ilyen szerepet eljátszani azért nem semmi. Nicolas Cage nagyon jól alakítja a gátlástalan fegyverkereskedőt. Ez egy komoly tanulságokkal bíró alkotás.

2015.11.28 storeman

Ha azt mondom jó, akkor nem teljesen mondok igazat, hiszen soha nem tudnék azonosúlni a főszereplővel. De ugyanakkor Nicolas Cage mégis nagyot alakít, mivel végig hitelesen játszik.

2016.07.26 byebyepuppy

Zseniális film Nicolas Cage-től, (és mellékszereplőként feltünnek még további jó színészek is) a téma egyedülálló a filmtörténelemben, szerintem ez egy jó kis akció-dráma film amit mindenképpen megéri megnézni!

2020.06.05 Zitavon

Gyenge hármas

Sok kritika szerintem ez egy csillagos ötös film. Én nem így látom. A sztori érdekes és elgondolkodtató, de a színészi szerepjátékok nem igazán voltak hitelesek. Részemről gyenge hármas.

2015.02.03 baloghadyka

Remek képet, izgalmas betekintést kapunk a fegyverkereskedelem világába, az alvilág ezen szegletébe, ráadásul Nic Cage a kalauzunk. :)

2015.02.09 Bulki Nézhetetlen

Szerintem ez a film volt Nicholas Cage csúcspontja alakításilag. Akár dokumentumfilmnek is elmehetett volna, annyira el tudom hinni a sztorit.

2015.01.13 KingPin

A fegyvernepper egy nagy szavakkal meg helyzetekkel dobálózó thriller, amiben a feszültséget és a nyomottságot nem a hatalmas és látványos akciójelenetek adják, hanem a tény, hogy valakinek szembe kell néznie tettei következményeivel. Yuri Orlov sze... Több

2015.07.10 WaldyxMan

Kemény, tökös csávók, kemény, tökös helyzetek, drog, fegyverek, satöbbi és - Nicholas Cage. Mindig megdöbbenek azon, hogy ezt az embert lehet bármikor vagy bárhogyan is komolyan venni, mert nekem nem nagyon szokott sikerülni. Az egyetlen filmje, amib... Több

2016.02.10 MrMiL

Nagyon jó film! Összetett, nyers, őszinte! Tele fordulatokkal, akcióval, borzongással, undorral ugyanakkor csodálattal! Garantáltan a fotelhez szegez!