A szürke ötven árnyalata

Fifty Shades of Grey

2015.03.01 molzol84

Ez, az amit akkor se néznék meg, ha fizetnének érte. Na jó, akkor megnézném, meg is tettem, de már bánom, mert mindkettőnknek időpocsékolás volt ez az érdektelen film. Nyálhalmaz.

2015.02.25 *zsanka

Sokan lehúzzák a filmet, ami szerintem jól sikerült. Kicsit gyengébb, mint a könyv de ez szerintem minden adaptációra igaz. Ettől függetlenül jó kis film! Várom a következő részt.

2015.02.18 dodmin

Kritika ide vagy oda szerintem jól sikerült! A szereplők a megformálandó karakterhez képest jól játszottak. A zenék nagyon tetszettek benne és a történet is érdekes. Hiszen nem egy hétköznapi storyról van szó. Lehet egyeseket ez borzasztott el. Bár 5... Több

2015.02.14 orevivien

Azt hittem hogy jobb lesz , de nem azt kaptam amire számítottam. Erős közepes a film!

2018.08.28 Tothem

Fogalmam nem volt milyen film ez csak azt tudtam, hogy romantikus film. Ezért hát egy romkomot vártam vagy egy Szerelmünk lapjai féleséget. De nem volt ilyen szerencsém. Innentől cselekményleírás!!! Egészen addig meg is felelt az elvárásaimnak míg be... Több

2016.03.25 agi89

Először is ezt csak és kizárólag eredeti nyelven szabad megnézni. 50 percet végig szenvedtem szinkronosan és egyszerűen muszáj volt váltani feliratos verzióra. Olvasva nem volt annyira „gáz” némelyik szövegrész. (Szerintem mindenki tudja mikre gond... Több

2015.08.06 teado

2015.03.31 feri921219

Nem olyan rossz. Muszájból néztem meg a barátnőmmel Valentin nap és a végére nekem is megtetszett. Azt mondom megéri a fáradtságot :D

2015.03.17 kotipeter

Ettől a filmtől nekem felfordul a gyomrom. Megnéztem, mert rám erőszakolta barátnőm, én meg hatalmas szívemnek köszönhetően engedtem a csábításnak (bár éreztem,hogy rosszul fogok kijönni, ha elmegyek, ha nem) és igazam lett. Ekkora kínszenvedést amit... Több

2015.03.13 galambi

Nagyon jó film volt, én nem értem a sok fanyalgót, nekem tetszett. :) Olvastam könyvben is, és szerintem nagyon jól visszaadta a hangulatát, a színészek nagyon jól játszották a szerepüket.

2015.03.10 antoska

Laza vasarnap delutani film az asszonnyal :) utana meg johet a varazs ;) Amúgy meg hát egy gyenge közepes film, semmi extrával, ha nincs a hype körülötte, fele ennyire sem lenne népszerű.

2015.02.25 mambi985

Nekem bejött. Egész nézhető kis film volt. Igaz a végén kicsit sajnáltam a lányt... Egyébként a színészek teljesen jól hozták a szerepeiket, őszintén szólva sokkal rosszabbra számítottam.

2015.02.21 gyuszamen73

Nagyon nagy csalódás volt. Sokkal jobbat vártam. Számomra rettentően unalmas volt.

2015.02.16 strauboli

Borzasztó, de tényleg. Az év legrosszabb filmje már most. Aki ezt kitalálta, megírta, és megrendezte, hát küldöm jókívánságaimat. Unalmas, igénytelen történet és párbeszédek, ez mindent elárul.