Found Footage 3D

Egy csapatnyi filmes nekilát, hogy elkészítsék az első 3D "found footage" típusú horror filmet, de csakhamar az borzalmak kellős közepén találják magukat, ugyanis a szalagról kiszabadul egy gonosz lény.

(ps)

Forgatókönyvíró: Steven DeGennaro
Premier: 2016.08.20.

2023.07.08 Interfectorem Sabnock

Akkor is a kedvenc műfajom!

A found footage-ba beleszerettem és nem enged. Persze, nem az Ideglelés című filmmel kezdődött, már jóval korábban. De nézzük a mostani mozinkat. Még napjainkban is dübörög tovább a found footage elég sok kritikát elviselő gépezete. A talán legtö... Teljes kritika

A trailer 2016. augusztus 10-én debütált az Entertainment Weeklyn, bő tíz nappal a film világpremierje előtt.Szerző: Archívum

A sikeres premiereket követően a filmet további tizennyolc fesztiválon mutatták be még szerte a világon. Ezeken összesen tizenöt díjat nyert, köztük négyet a legjobb játékért, további négyet a színészi játékért, majd kettőt-kettőt a speciális effektusokért és a legjobb rendezésért, ezek után a legjobb forgatókönyvért, a legjobb operatőrért, végül a legfélelmetesebb játékért, és egy nagy sikerrel járó közönségdíjat is bezsebelhetett.Szerző: Archívum

A nemzetközi premier 2016. augusztus 29-én volt a londoni székhelyű FrightFesten.Szerző: Archívum

A film premierje a Bruce Campbell Filmfesztiválon volt 2016. augusztus 20-án.Szerző: Archívum

A forgatás 2014. május 26-án kezdődött, és még júniusban be is fejeződött.Szerző: Archívum

(2018. 02. 28.)
Összességében azonban a Found Footage 3D így is a nézhető, közepes kategóriába sorolható, egyszeri szórakozásra alkalmas, azonban felesleges többet várni tőle.
Értékelés: 5/10 Több