Frank

Frank
Videók

2020.08.28 elekm90

Sajnos nem tudta elnyerni a tetszésem, pedig Fassbender, D. Gleeson és Abrahamson neve hallatán sokkal jobbat reméltem. Nem az elvontságával volt gondom, hanem azzal, ahogy elénk rak néhány antiszociális fiatal, akik között főhősünk találja magát és ... Több

2017.10.14 Deku

Majdnem képes volt elérni azt, hogy nekem is tetszedjen a film de nem sikerült neki. Nagyon közel volt pedig ahhoz, hogy azt mondhassam rá, hogy ez mégis megérte. Sajnos azonban bőven várakozás alatt teljesített. Gyenge sztori, harmatos színészi játék övezi.

2015.05.26 zsanett0820

Ez a film óriási! Valójában már az is elgondolkodtató, hogy hogyan pattanhat ki akárkinek is ilyen sztori az agyából? Le a kalappal, végre valami új. Meghatározó szerepe van Frank fejének a filmben, hiszen egyfelől igen látványosra és nagyra sikerült... Több

2016.07.07 veress75

Nekem az előzetes alapján nem tetszett, valahogy idegesített ez a fej dolog. Aztán rávettek, hogy nézzem meg és nem bántam meg, mert nagyon jól szórakoztam, nagyon vicces és érdekes volt végig. Érdemes megnézni.

2015.02.10 Zsceeeka

Az első szó, ami eszembe jut róla az, hogy érdekes. Mindenképpen egyedülálló történet, viszont ebből kifolyólag elvolt is. A főszereplő alakítása (attól függetlenül, hogy szinte végig egy papírmasé álarc van rajta) tetszett.

2017.07.08 moviewer

Igazán érdekes maga a film és az üzenete is tetszett, de időnként már túlságosan elvont volt. Nekem ez leginkább a zenében volt néha kicsit zavaró, bár a filmhez abszolút illett.

2015.02.10 totli

Ekkora egy elvont, beteg filmet. A legszerethetőbb dalán kívül egy óriási nulla film.

2015.04.23 Rivaikun

Engem az hatott meg legjobban mikor végre levette azt a maszkot. ^^ Ettől függetlenül tetszett a film.

2015.06.19 juliS

Érzelmes volt és szívmelengető, nagyon megéri megnézni, az ember utána tényleg úgy érzi, kicsit több meg jobb lett, még akkor is, ha nem az élet igazságát tudta meg, de akkor is valamit megértett a művészetről, zenéről, stb. Kiváló!

2015.02.09 Bau1981

Fassbender a király! Az elvontsága ellenére szerethető darab és kultfilm. 10/6

2015.01.26 KG

Elég elvont, az utolsó dal pedig szívmelengető, Fassbeder csodásan játszik!

2015.08.25 gandalf01

Nekem nagyon tetszett, főleg, hogy Fassbender bevállalta ezt a szerepet, ami azért nagyon elüt attól, amiket csinálni szokott, de teljesen jó volt benne - igaz, nem nagyon látjuk az arcjátékot.