Furcsa játék

Funny Games

2023.07.23 BÉLA Nézhetetlen

EGY MERŐ KATYVASZ AZ EGÉSZ!!!

Hát ekkora bődületes baromságot már rég láttunk. Ne higgyetek azoknak, akit felpontozták ezt a szarságot.

2017.01.24 valery Nézhetetlen

Számomra a film kicsit hiteltelen volt, nem tudtam beleélni magam mert a karakterek nem igazi színészek, amatőrnek éreztem a játékukat. Nem fogott meg a film és nem adott semmi maradandót.

2020.04.02 BoBamburg

Minden téren zseniális film. Habár nagy rajongója vagyok az ehhez hasonló home invasion filmeknek, a legtöbb esetben csalódnom kell, mert a legtöbb szinte mindig ugyanarra a sémára épül. A funny games viszont képes kitörni a megszokott keretből, hol ... Több

2015.02.11 Zsceeeka

Lebilincselt a film, még órákig a hatása alatt voltam, annyira nyomasztó. A színészek remekelnek, a hangulat vérfagyasztó. Remek film!

2020.07.17 Cs. Balázs

Mestermű. Legalábbis számomra, persze leszögezném, hogy erősen elfogult vagyok, mert az úgynevezett "home invasion"-filmek a kedvenceim közé tartoznak, bár azt hiszem a "kedvenc" kifejezés nem a legjobb egy olyan filmre, ahol az embert a saját, legsz... Több

2021.10.27 Milan391349

Az egyik legjobb film, amit valaha láttam. Itt tényleg tapintható a feszültség, és igazán jól festi le, mennyire zavaros a két srác. Kötelező darab.

2015.12.16 cvölf

Nekem ez a film valahogy túl lett rendezve. A történet maga nem bonyolult, de a tálalás már egy kicsit erőltetett. Mindenesetre a színészek remek teljesítményt nyújtanak.

2016.10.13 pav

Fú, hát ez a film alaposan meglepett. Nem egészen ilyenre számítottam, de érzelmileg nagyon hatásos alkotás, de egyszerre borzongató is. Furcsa film, az biztos, de az is, hogy nagy hatással volt rám.