Funny Games

dulkap   2015. 07. 03.

Én személy szerint borzasztóan untam a filmet. Az eredetit nem láttam, de ennél csak jobb lehet. Bár ha képről képre ugyanaz, akkor nem biztos. Sok volt a feleslegesen elnyújtott jelenet és a képen kívül történő események ötlete se nagyon tetszett. A... több»

Zsceeeka   2015. 02. 11.

Az eredeti osztrák változathoz képest--- szinte ugyanaz. Ugyanaz a forgatókönyv, hasonló a környezet, az mégis jobban üt (bár lehet, hogy azért, mert azt láttam korábban), a 2 fiatal srác figuráját valahogy nem találták el itt.

Kinek ajánljuk: Mivel a műfaj alapjait megkérdőjelező, kultfilmről van szó, gyakorlatilag mindenkinek. Az erőszakra érzékenyen reagáló olvasóink mégis inkább kerüljék. több»