Gemini Man

Gemini Man

2020.02.29 Ákos Varga Nézhetetlen

Idióta Hollywood

Kezd tele lenni a tököm ezekkel a látszólag jó, de valójában a wc-n lehúzandó filmekkel. Neves színészekkel akarnak mindenféle szerepet eljátszatni, mert ugye a populáció rájuk gerjed, ami persze nem lenne gond, ha feküdne is nekik a szerep. De az esetek nagy részében nem fekszik, nagyon nem. Idióta amcsi producerek azt hiszik csak 20-30 színész létezik, és mindent velük akarnak eljátszatni. Kár. Ideje leszoknom az amcsi filmekről. Ami biztos, ezt a szerepet egy kevésbé ismert színész, akár Will kaszkadőre jobban eljátszotta volna.

2019.10.18 Enikő Balogh

Saját maga ellensége

Egy átlagos akciófilm, ami azért fogadható be jobban, mert Budapest is láthatjuk benne. Az akció jelenetek nagy része elég jól meg lett csinálva, bár néhol kicsit olyan kapkodós, gyorsítottnak tűnik. A sztori nem rossz és a végén van benne fordulat is, bár azért valamennyire kiszámítható. Tetszik a főszereplők közötti kapcsolat és Will Smith karaktere azért ontja a poénokat. Will Smith fiatalítása viszont zseniálisra sikerült szerintem, hihetetlen, hogy hol tart ma már a technika. És jól is játssza mindkét karaktert. Annak ajánlom, aki kellemes kikapcsolódásra vágyik, nem akar agyalni, csak élvezni a kalandot.

2019.10.11 Fabix11

Fuh, hát egész biztosan nem ez lesz Will Smith legjobb alakítása, de nem is erről szól az egész. Egyszerűen piszkosul pörgős a Gemini Man, egy szusszanásnyi időt sem hagy, és mindezt teszi elképesztően látványosan. Ha valaki ilyen filmet keresne, akkor ne is menjen tovább.

2019.10.10 Fabix11