Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

G.I.Jane

uniterra   2019. 12. 09.

Tipikus amerikia toborzo film. Nezd meg, aztan gyere jelentkezz. Az ilyet szponzoralja az amerikai hadsereg, ingyen eszkozok es katonak minden mennyisegben. A film elmegy. Pont olyan amire az ember szamithat.

ZeroHero   2015. 05. 05.

Sztem magával a filmel nemvolt gond, mármint az ötlet, hogy egy nő menne 3 éltű kiképzésre.Csak megint az amerikai megvalósítás, amikor a végén a nő volt a legkeményebb, na azt nem kellett volna.Bár Demi néha elég ijesztően nézett :D lehet létezik hasonló nő az életben, ezt nemtudom. De végigcsinálni a legnehezebbet, amit 100 katona férfiból is csak 10 tud vagy mennyi, azért azt nemhiszem el.Vagy valami génmanipulált lombiknő mint a régi nyugatnémet úszó"nők", az még talán.

Norbert93   2018. 10. 13.

Nem volt gond a filmmel. Kőkemény, nem akar túl sokat vinni a hátán és a főszereplők is bele illenek a szerepükbe.

tiszaizsofi   2016. 10. 11.

Demi Moore szuperül alakít ebben a szerepében is, tőle lett olyan s nagyszerű és emlékezetes a film. Érdekes a karakterre, nem a már megszokott nézeteket vallja. Érdemes megnézni mert tanulságos.

tooker   2019. 01. 09.

Imádom Ridley Scottot, mint rendezőt, de a G.I. Jane nem igazán jött be, magához képest alulteljesített. Látványilag nem mutatott semmi újat és a színészek is gyengék.

Demi Moore