Libabőr

Owotonor   2020. 01. 13.

A maszk mögött 2.

Biztosan jópáran rémálommal küszködtek utána akik ezt megnézték gyermeteg fejjel - hisz ezen célközönségük célozták meg evvel a dominánsan hangulatába merítkező szériával - vér egy csepp sem folyik el benne helyette a hangsúly folyamatát tekintve maszkos libabőröztetéseivel merül ki.

BloodyMary   2015. 11. 21.

A padláson egy poros dobozban megtaláltam VHS-en, és nosztalgikus hangulatomban újra megnéztem, de felnőtt fejjel már nagyon gyengének tűnt. Kár volt leporolnom, jobb lett volna, ha megmarad a jó emlékem róla.

Holló   2016. 09. 09.

Nagyon érdekes sorozat, amit még kiskoromban valamilyen német csatornáról láttam. Ma már nem teljesen tudna lekötni, de értékelem, hogy nagyon jól adagolták, az izgalom és a félelem pont annyi volt benne, hogy még éjjel tudtam aludni.