Thibo84   2016. 06. 14.

Lehet, hogy sokan az egyet kedvelik jobban, de nekem a kettő tetszett inkább.

Syracuse   2017. 11. 29.

Gyermekkorom egyik kedvenc filmje, mely abszolút időtállónak mondható. Vannak azok a filmek, amiket gyerekként szeret az ember, aztán később megnézve már húzza a száját. Na ez nem ilyen. :D

Filmdoki   2019. 01. 26.
Szörnyen vicces!

Az 1984-es Szörnyecskék érthetően lett kultikus mozi. Meglepő módon azonban igen sokat váratott magára a folytatása, főként ha azt nézzük, hogy egy olyan évtizedben készült amikor a horrorok körülbelül évente kaptak egy újabb epizódot. Colombus kis rémei azonban 1990-ig várattak magukra, míg végre hosszas huzavona után még többen, még viccesebben és még őrültebben visszatértek a mozivásznakra. Az új falka érdekes folytatás, melyet a klasszikus első rész rajongói közül sokan nem is kedvelnek. Az ok talán abban keresendő, hogy a 2. rész drasztikusan eltér az előzőtől. Kockázatos játék volt ez a készítők részéről, de azt mondom bejött. Dante teljesen szakított az első rész minimális földhözrag... több»

sabnock666   2018. 08. 22.

Aranyos, és időtálló...pedig hihetetlen gyenge alkotás minden szempontból...ez a tamagochi raj bevadulása....és milyen büdösek lehetnek, hogy nem fürdenek!!! :) A 90 években ez volt a menő!!!

Phoebe Cates
Robert Prosky