Lonka   2017. 07. 27.

Ismert arcokat válogattak a filmhez, de igazából egyik se se egy nagy név. A története még jó is lehetne, de a párbeszédek borzalmasak.

NFG   2018. 03. 24.

Összességében nekem tetszett! Nem kiemelkedő, de azért szórakoztató! A történet alapjáraton humoros, a cselekmény kiszámítható! Ennek ellenére egyszeri könnyed kikapcsolódásnak tökéletes!

Lowcash   2017. 04. 09.

Engem abszolút kikapcsolt a film, nem tudom, más hogy van vele, de szerintem egészen telitalálat. Jól szórakoztam rajta, úgy hogy közben egészen sok mély gondolattal is gazdagodtam, amiket a film ébresztett bennem.

Tchiva   2015. 04. 22.

Nem is volt ez annyira rossz, végül is egy B-kategóriás igényesebben elkészített romantikus filmnek elmegy. Egy kissé komolyabb téma a hétköznapokból, ami könnyedén van tálalva. Ennyi, nem több.

Rachel Bilson
Jason Biggs