Ha beüt az élet

Ha beüt az élet

L!fe Happens

Krysten Ritter, Kate Bosworth és Rachel Bilson a főszereplői ennek a szellemes és szórakoztató vígjátéknak a szinglilétről, a barátságról és az élet váratlan fordulatairól. Amikor Kim (Ritter) egyéjszakás kalandja nem várt terhességgel végződik, a lány és lakótársnői, Deena (Bosworth) és Laura (Bilson) hirtelen teljesen új helyzetben találják magukat. Kim a szülés után újra randizni kezd, ám meg kell küzdenie az egyedülálló anyák minden gondjával, és folyton retteghet, hogy a pasik elmenekülnek, ha meghallják, hogy van egy gyereke. A filmben olyan színészeket láthatunk még, mint Jason Biggs, Justin Kirk és Kristen Johnston.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2012.09.26.

Rachel Bilson
Jason Biggs
Geoff Stults
Geoff Stults
Rachel Bilson

2021.10.12 Szilonka

Kicsit kiszámítható a történet, de szerethető alkotás. Jók az alakítások.

2017.07.27 Lonka

Ismert arcokat válogattak a filmhez, de igazából egyik se se egy nagy név. A története még jó is lehetne, de a párbeszédek borzalmasak.

2018.03.24 NFG

Összességében nekem tetszett! Nem kiemelkedő, de azért szórakoztató! A történet alapjáraton humoros, a cselekmény kiszámítható! Ennek ellenére egyszeri könnyed kikapcsolódásnak tökéletes!

2015.04.22 Tchiva

Nem is volt ez annyira rossz, végül is egy B-kategóriás igényesebben elkészített romantikus filmnek elmegy. Egy kissé komolyabb téma a hétköznapokból, ami könnyedén van tálalva. Ennyi, nem több.

2017.04.09 Lowcash

Engem abszolút kikapcsolt a film, nem tudom, más hogy van vele, de szerintem egészen telitalálat. Jól szórakoztam rajta, úgy hogy közben egészen sok mély gondolattal is gazdagodtam, amiket a film ébresztett bennem.