Boldog halálnapot! 2.

Happy Death Day 2U

A film összbevétele 64 251 045 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 62 679 009 forintot termelt.

Christopher Landon elmesélte, hogy azért egy fura bébi maszk takarja el a gyilkos arcát, mert egyszerre vicces és ijesztő is, sőt nem sokkal a film forgatása előtt tudta meg, hogy hamarosan fia születik, így akkoriban majdnem mindenhol babákat látott.Szerző: Thibo84

A film annak a Blumhouse produkciós cégnek a gyártásában készült, mely az utóbbi években olyan kasszasiker horrorokat mutatott be, mint a Felelsz vagy mersz, Amityville: Az ébredés, a Tűnj el!, a Széttörve, az Ouija: A gonosz eredete vagy a Parajelenségek. Szerző: hp

A film első része hatalmas kasszasiker volt. 4,8 millió dolláros költségvetése mellé több mint 125 millió dollárt termelt világszerte. Szerző: hp

Christopher Landon egy interújban elárulta, hogy a film választ ad majd a kérdésre, hogyan került a főszereplő a végtelenül ismétlődő időhurokba. Szerző: hp

A film forgatása 2018. május 14-én kezdődött meg New Orleansban, Louisiana államban. Szerző: hp

A Boldog halálnapot 2. premierjét eredetileg február 14-re tűzte ki a Universal, azonban ez épp egybe esett volna a Stoneman Douglas középiskolában történt tragikus lövöldözés évfordulójával. Az álodzatok családtagjainak nyomásának hatására a stúdió végül egy nappal előbbre hozta a bemutatót. Szerző: hp