NA

Hellraiser: Ítélet (2018)

Hellraiser: Judgment

esfworld   2019. 12. 02.
Nem volt ez olyan rossz, mint a 9

A Hellraiser filmszéria 10.része. Doug Bradley természetesen ebben sem teszi tiszteletét, de sebaj úgysincs sokat benne Pinhead, ő csak amolyan dísz. A cselekmény noha kiszámítható vannak azért érdekes momentumai a filmnek. A kísértetházban rejlő elvont durvaságokat azért kárpótolnak mindenkit, illetve a film végi csavar,a mi tényleg életet lehelt egy új szériába. De azt mondom,inkább reboot kell!

Delta1017 Nézhetetlen  2018. 05. 14.

Én első 20 percig tudtam nézni,de abba hagytam. Ennél gusztustalanabb, gyomorforgató, és nézhetetlen filmet. Senkinek nem ajánlom, mindenki nagy ívben kerülje el.

John Gulager
Paul T. Taylor

Így azt mondom, hacsak nem az lesz a következő részben, hogy a stúdióba küldenek egy csinos kis dobozt, hogy Pinhead kedvére bosszút állhasson a több éve és rész óta őt ért méltánytalanságért a vásznon, inkább felejtsék el ezt a karaktert a fejesek, ti pedig felejtsétek el, hogy megnézitek ezt a filmet. Pontszámom: 2/10. több»