
Vélemények (4)
Nekem nagyon bejött a film. Érdekes volt az időbeni ugrálás, szép lassan összeállt a történet, ráadásul nagyon megható volt a vége. Tényleg nem egy akciófilm, de talán ez nem olyan nagy baj, jó volt átélni, átgondolni a sztorit. Aki mozgalmas jelenetekre vágyik, az feltétlenül hagyja ki!
Robert Zemeckis, Tom Hanks és Robin Wright miatt jókora elvárásokkal ültem le megnézni, és most olyan mátyáskirályosan kaptam is valamit, meg nem is. A Spielberg-növendék Bob Zemeckis mindig is eredeti filmeket csinált, és ez most is így volt, csak e... Teljes kritika
Magam sem tudom eldönteni. Mindenesetre jó döntés volt bevárni a szinkront, különben valószínűleg nem nézem végig, ami nálam ritka. Saccra a felénél leállítottam kb. 5 percre, hogy emésszem a látottakat, mielőtt folytatom. Mondjuk Zemeckis egyedi lát... Több