Hét élet

Seven Pounds

2015.06.30 BuBu

Egészen elképesztő film, fantasztikus színészekkel. Letargikus és nyomasztó a hangulata, mégis képes vagyok bármilyen érzelmi állapotban megnézni, és mindannyiszor ugyanúgy megfog. Zseniális.

2015.10.23 Mano35

Nagyon ötletes, érdekes sztori, Will Smith jól alakít benne, rátermett a szerepre. A sztori különleges és valóban nem sablonos. Elgondolkoztató és tanulságos.

2015.08.07 Siriusalias

Nem szabad nagyon sokat gondolkodni rajta mert az nem viszi jó irányba a nézőpontjainkat, és azt hiszem nem is szabad belemondani a filmbe hogy nagyon mély a mondanivalója, inkább a karaktereknek a céljait vizsgálva kell nézni a dolgokat, hogy mi vis... Több

2015.10.29 Faarkaas

Az élet fontos kérdéseit taglalja a film És mindezt nagyon izgalmasan es érdeklődést felkeltve adja elő. Az emberi érzések különleges megközelítése ez.

2020.05.20 flankezredes

Zseniális is lehetett volna...

Alapvetően fogékony vagyok az ilyen drámákra, ahogy öregszem egyre jobban tudom értékelni az ilyen alkotásokat. A film az első felében még elég zavaros, csak azért nem adtam meg neki az ötödik csillagot mert nem békültem ki a dramaturgiával. Viszont mindenkinek ajánlom, kevés ilyen filmet láttam még, nagyon durván felültet egy érzelmi hullámvasútra. A két színész nagyszerű ahogy mások is megírták, szinte minden pontjában tökéletes, de mégsem tudok egyöntetűen maximális csillagot adni. Kíváncsi lennék még egyébként véleményekre, mert ez egy olyan film amiről érdemes beszélni.

2020.03.29 nagygellert

Egy szóval tudnám jellemezni: gyönyörű

2016.04.25 Sniper

Olyan nagyot akar mondani ez a film, és olyan nyálasan teszi ezt, hogy a patetikus, fellengzős, filozofáló gesztusok közt egész felolvad az ember. De mindeközben sikerül neki frusztrálónak, morbidnak és valószerűtlennek is lennie. Hogyan lehetett mindezt ilyen tökéletesen egybegyúrni?

2015.09.20 juliS

Szerintem a film egy nagyon szép melodráma, ami tényleg meghatja és elgondolkodtatja az ember. De a vége vegyes érzelmeket keltett bennem. Egyrészt könnyekben törnék ki, másrészt fel vagyok háborodva. Egyszerűen nem értem, miért kellett ezt így lezár... Több

2021.03.13 Kaiser Rita

Döbbenetes! Nagyon szép film.

2015.03.02 norbikess

Egy igazán szép, mély, megható film! Will Smith nagyon jót alakít benne. A történet először talán homályos, de aztán szépen letisztázódik minden és a film végi dráma pedig igazán erősre sikeredett.

2014.12.16 Jackob

Rosario Dawson csodásat alakít, és tényleg beleadja a maximumot. De ami a többit illeti... A végén a fordulat például szerintem egy olyan baki, hogy ha ennek mentén futtatjuk vissza a filmet, hát nem hiszem, hogy logikai bukfenc nélkül megússzuk. De talán nem is számít, mert ez a film minden szinten középszerű lett.