Hogyan nevezzelek?

Hogyan nevezzelek?

Le Prénom
Berto49

Vincent nemsokára apa lesz, és gyermekkori barátainak bejelenti egy bulin születendő gyermeke nevét. A polgárpukkasztó név diskurzust indít, ami kellemetlen témákat kényszerít ki a csapat múltjából.

(Hupka Adrián)

Ország: Franciaország, Belgium
Premier (HU): 2013.05.02.

2019.06.10 De Matt

Óriási!

A legjobb „beszélgetős” film, amelyet valaha láttam! Azoknak nem való, akik egy klasszikus cselekmény-vezetést várnak. Igazi csemege, amolyan színházi jellegű, sziporkázó humorral, nagyszerű fordulatokkal, kitűnő színészi teljesítményekkel. Őszinte, frappáns és emberi! NAGYSZERŰ!

2018.03.03 Berto49

Szellemes francia film, eszméletlenül sok szövegeléssel. Az elején a vitatéma egy keresztnév: Adolphe, ami nem Adolf! Egyszer elszórakoztatott, főleg az elején a pizzafutár útvonala és az utcák névadójának rövid élettörténete. Ez a rész erősen emlék... Több

2016.12.29 Dorkateo

A legjobb veszekedős film, amit valaha láttam

2015.08.26 Mr. Zero

Nekem nagyon tetszett ez a film. Erre azt lehet mondani, hogy kihagyhatatlan, mert egy csodálatos élménytől fosztod meg magad, ha bele se nézel. Szerintem igazán szórakoztató.

2015.06.29 Buborék

Felejthető film, nem hagyott mély nyomot bennem. A történet sablonos, a humora egyáltalán nem jó. A színészekre nem igazán lehet panasz, de egyszer elég megnézni, mivel nem valami szórakoztató!