Vélemények: Alkalmi randevú (2020)

Zoltán384453   2021. 02. 16.

Alulpontozott, így felpontoztam

Alapvetően egy 4 fölét adnék rá, úgy 85% körülire értékelem. Egy cikkel világítanám meg, miért tartom jó és fontos filmnek ezt a vígjátékot. https://www.joy.hu/ne-kerdezd-meg-miert-nincs-gyereke-valakinek-137045?utm_medium=hirkereso

rainman   2020. 10. 29.

Sablonos romantikus vígjáték. A megszokott panelekből építkezik, így aki egy hasonló filmet is látott, az tudja, mire számíthat… és pontosan azt is kapja. Itt véget is érhetne a kritika, de ennyivel azért nem lehet elintézni. Igaz ugyan, hogy semmi ú... több»

Dorkateo   2020. 10. 30.

Ez sajnos gyenge lett

Nem tudtam végignézni... Pedig akár jó is lehetne, de elcsépelt, erőltetett és túl hosszú lett.

hp   2020. 11. 02.

Hát erre nehéz mit mondani. Ami sablon belefér egy romantikus vígjátékba, az mind benne volt, az eredetiségnek még a nyomát sem lehetett látni benne. Bosszantóan fantáziátlan film. Jó, mondjuk nem kínos vagy fájdalmas élmény, csak nagyon üres.

Annuska   2020. 10. 30.

Azt hittem, egy helyes, romantikus karácsonyi kis filmet fogok látni, de csalódnom kellett. Helyenként elég közönséges, ami még mindig nem vicces.

violet_hope11   2020. 10. 29.

Nem mondom, hogy nem volt benne néhány vicces jelenet, de összességében nézve nagyon gyenge film lett, az előzetes alapján sokkal többet vártam. A film alaptörténete humoros, de a megvalósítás milliószor jobb lehetett volna. A szereplők annyira bután... több»

Kanyi   2020. 11. 16.

Nem azt mondom, hogy nem szokásos, klisés romantikus film, mert akkor hazudnék, de valamiért nekem mégis elnyerte a tetszésem, a humora kifejezetten meglepő és jó.

Melinda   2020. 11. 02.

Netflix&chill téli estékre

Öt csillag a maga limonádé, romantikus vígjáték kategóriájában. Nem igazán értem a fanyalgás okát, tudni lehet már a trailer és a cím alapján, hogy nem egy Oscar-várományos alkotást fogunk látni, és nem karácsonyi filmet, de igenis hozza, amit kell. Természetesen klisé a vége, de pont jól is van ez így, végre valami, ami 2020-ban megszokottan alakul kivételesen. Aki tudja, az nézze eredeti hanggal, élvezetes az ausztrál és a francia akcentust is hallani, és így legalább nem sikkadnak el a poénok, amik a szinkronizálással pedig igen (ugyanis úgy is megnéztem).