Alkalmi randevú

2022.12.23 Klauka89

Fájt megnézni. Erőltetett.

2020.10.30 Dorkateo

Ez sajnos gyenge lett

Nem tudtam végignézni... Pedig akár jó is lehetne, de elcsépelt, erőltetett és túl hosszú lett.

2022.01.30 EnikoCzucz

Kellemes, szirupos romantikus film, ami cseppet sem eredeti, de depis napokra kifejezetten ajánlott, mert roppant szórakoztató, talán éppen azért, mert semmi meglepetést nem tartogat. Háttérzajként is kiválóan teljesít főzéshez, takarításhoz, online shoppingoláshoz.

2020.11.02 hp

Hát erre nehéz mit mondani. Ami sablon belefér egy romantikus vígjátékba, az mind benne volt, az eredetiségnek még a nyomát sem lehetett látni benne. Bosszantóan fantáziátlan film. Jó, mondjuk nem kínos vagy fájdalmas élmény, csak nagyon üres.

2020.10.29 rainman

Sablonos romantikus vígjáték. A megszokott panelekből építkezik, így aki egy hasonló filmet is látott, az tudja, mire számíthat… és pontosan azt is kapja. Itt véget is érhetne a kritika, de ennyivel azért nem lehet elintézni. Igaz ugyan, hogy semmi ú... Több

2021.02.16 Emmersson

Alulpontozott, így felpontoztam

Alapvetően egy 4 fölét adnék rá, úgy 85% körülire értékelem. Egy cikkel világítanám meg, miért tartom jó és fontos filmnek ezt a vígjátékot. https://www.joy.hu/ne-kerdezd-meg-miert-nincs-gyereke-valakinek-137045?utm_medium=hirkereso

2020.11.02 Melinda

Netflix&chill téli estékre

Öt csillag a maga limonádé, romantikus vígjáték kategóriájában. Nem igazán értem a fanyalgás okát, tudni lehet már a trailer és a cím alapján, hogy nem egy Oscar-várományos alkotást fogunk látni, és nem karácsonyi filmet, de igenis hozza, amit kell. Természetesen klisé a vége, de pont jól is van ez így, végre valami, ami 2020-ban megszokottan alakul kivételesen. Aki tudja, az nézze eredeti hanggal, élvezetes az ausztrál és a francia akcentust is hallani, és így legalább nem sikkadnak el a poénok, amik a szinkronizálással pedig igen (ugyanis úgy is megnéztem).

2021.05.07 Nk

Abszolút semmi egyediség nincs benne. Minden létező romkom klisét felhasználnak, és a viccesnek szánt jelenetek is sokszor látottak már. Mivel a Netflixre készült, beleerőltettek néhány káromkodást, és kicsit jobban kivesézik a bekakilós részt, hátha... Több

2022.05.19 JRD

Rózsaszín helyett fekete cukormáz...

Aranyos, szórakoztató, és jó benne a pasi segge. Ennyi. Szóval, ha kikapcsra vágysz és épp szíved dobbanása valami "csöpögősebbet" kíván, nosza, nézd meg. De ne várj nagy romantikus drámát. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2020.11.16 Kanyi

Nem azt mondom, hogy nem szokásos, klisés romantikus film, mert akkor hazudnék, de valamiért nekem mégis elnyerte a tetszésem, a humora kifejezetten meglepő és jó.

2020.10.29 violet_hope11

Nem mondom, hogy nem volt benne néhány vicces jelenet, de összességében nézve nagyon gyenge film lett, az előzetes alapján sokkal többet vártam. A film alaptörténete humoros, de a megvalósítás milliószor jobb lehetett volna. A szereplők annyira bután... Több

2020.10.30 Annuska

Azt hittem, egy helyes, romantikus karácsonyi kis filmet fogok látni, de csalódnom kellett. Helyenként elég közönséges, ami még mindig nem vicces.