Képek
Videók

Virat (Akshay Kumar) határőr százados az indiai hadseregben, aki zászlóaljával együtt negyven napos szabadságra utazik haza. Valójában pedig a Védelmi Hírszerző Ügynökség embere, csak ezt nemhogy a családja, de még saját parancsnoka sem tudja róla. Otthon… Több

Rendező: A.R. Murugadoss
Forgatókönyvíró: A.R. Murugadoss, Arun Shekhar
Ország: India
Premier: 2014.06.05.

2017.02.09 e-batta

Murugadoss tökéletesítette a Thuppakkit

Az esetek többségében a feldolgozásoknál majdnem mindig az első változat a legjobb (kíváncsi lennék az eredeti Ghajinire és Singamra is, mindkettő Suriya mozi), de ebben az esetben a Thuppakki és a Holiday egyensúlyban van nálam. Amit a rendező (meg ... Teljes kritika

2015.08.03 PinkPetra

Átlagos. Kicsit unalmas már nekem, hogy Sonaksi mindig ugyanazt a típust testesíti meg... A dalbetétek viszont egész jók benne :)

A Palang Tod című dalt a hozzá tartozó jelenettel együtt törölték a filmből. A dal egyedül a tv-sugárzásban ment le, illetve netes videócsatornákon tekinthető meg.Szerző: e-batta

Zakir Hussain az egyetlen színész, aki már a Thuppakkiban is játszott, de nem ugyanazt a karaktert.Szerző: e-batta

A.R. Murugadoss kezdetben azt tervezte, hogy a Ghajini után ezt a filmet forgatja le 2008-ban, de Askhay Kumarnak nagyon sűrűn tele volt a naptára, ezért előbb a tamil Thuppakki készült el és később a hindi verzió.Szerző: e-batta

Akshay többször is megsérült a forgatás során, egy alkalommal pedig nagyon csúnyán, amikor rosszul ugrott le egy lépcsőn.Szerző: e-batta