Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Stratton

mamiéstöti2   2019. 02. 08.

Nem volt rossz thriller, kicsit egyhangú volt, de egyszer meglehet nézni. A szereplők jól alakítottak benne.

alexxx   2017. 12. 08.

Gyakorlatilag semmi extra, egy faék egyszerűségű akciófilm, ami semmit nem tesz hozzá a műfajhoz. Mozifilmnek ez nekem elég kevés...

Norbi   2018. 07. 31.

Nem lett belőle kasszasiker.. sőt inkább középszerű átlag akciófilmnek sem tudnám nevezni, egyes színekben annyira leesett a színvonal. Egyszer meglehet nézni.

schvarz   2017. 12. 15.

Egyszer nézős, tipikus akció-thriller. Nem adott újdonságot. Azt mondom, hogy moziban nem érdemes ezt a filmet választani, de egy alkalomra otthoni lájtos mozizáshoz elmegy. A színészek alakítása sablonos, egy átlag kiszámítható film.

varjú   2017. 12. 09.

Egyébként ez egy teljesen korrekt akciófilm, egy nagyobb sztárral a főszerepben sokkal izmosabb hájpot kapott volna. Egyszer nézhető, de emellett igencsak feledhető mozi lett.

philboy   2017. 04. 09.

Ha nincs más éppen elmegy, nézhető, különben nem ajánlom!

Jony Crash   2017. 04. 06.

Olyan mintha 30 évvel ezelőtt készült volna. Az egyes jelenetekben szereplő hülyeségek szerintem valótlanok így 2017 tájékán...

Austin Stowell
Tom Felton
Austin Stowell
Tyler Hoechlin

A film összbevétele 257 212 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 1 740 285 forintot termelt. A hazai mozik összesen 1 085 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film alapjául szolgáló regény szerzője, Duncan Falconer maga is a brit különleges erők tagja volt, aki maga is szolgált a Falkland-szigeteki háborúban.

A film Duncan Falconer azonos című regénysorozatának adaptációja.

A Startton forgatása 2015. július 15-én kezdődött meg. A stáb dolgozott Olaszországban (Brindisi, Lecce, Squinzano, Casalabate) és az Egyesült Királyságban (London) is.

A film főszerepét eredetileg Henry Cavill játszotta volna, azonban az utolsó pillanatban visszamondta a szereplést, így a stúdiónak át kellett időzítenie a forgatást.

Nem gyűlölnivaló, hiszen a stúdiók évente tucatjával hányják ki magukból az ilyen kis semmiségeket, de azok legalább valamilyen érzést – akár negatívat, akár pozitívat – képesek kiváltani az emberből. A Stratton sajnos nem. 40/100 több»