Stratton

mamiéstöti2   2019. 02. 08.

Nem volt rossz thriller, kicsit egyhangú volt, de egyszer meglehet nézni. A szereplők jól alakítottak benne.

alexxx   2017. 12. 08.

Gyakorlatilag semmi extra, egy faék egyszerűségű akciófilm, ami semmit nem tesz hozzá a műfajhoz. Mozifilmnek ez nekem elég kevés...

Norbi   2018. 07. 31.

Nem lett belőle kasszasiker.. sőt inkább középszerű átlag akciófilmnek sem tudnám nevezni, egyes színekben annyira leesett a színvonal. Egyszer meglehet nézni.

schvarz   2017. 12. 15.

Egyszer nézős, tipikus akció-thriller. Nem adott újdonságot. Azt mondom, hogy moziban nem érdemes ezt a filmet választani, de egy alkalomra otthoni lájtos mozizáshoz elmegy. A színészek alakítása sablonos, egy átlag kiszámítható film.

varjú   2017. 12. 09.

Egyébként ez egy teljesen korrekt akciófilm, egy nagyobb sztárral a főszerepben sokkal izmosabb hájpot kapott volna. Egyszer nézhető, de emellett igencsak feledhető mozi lett.

Austin Stowell
Tom Felton
Austin Stowell
Tyler Hoechlin

Nem gyűlölnivaló, hiszen a stúdiók évente tucatjával hányják ki magukból az ilyen kis semmiségeket, de azok legalább valamilyen érzést – akár negatívat, akár pozitívat – képesek kiváltani az emberből. A Stratton sajnos nem. 40/100 több»

A film összbevétele 257 212 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 1 740 285 forintot termelt. A hazai mozik összesen 1 085 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film alapjául szolgáló regény szerzője, Duncan Falconer maga is a brit különleges erők tagja volt, aki maga is szolgált a Falkland-szigeteki háborúban.

A film Duncan Falconer azonos című regénysorozatának adaptációja.

A Startton forgatása 2015. július 15-én kezdődött meg. A stáb dolgozott Olaszországban (Brindisi, Lecce, Squinzano, Casalabate) és az Egyesült Királyságban (London) is.