Kövess minket: Játssz egy Kodak Extráért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Stratton

(Stratton)

alexxx  2017. 12. 08.

Gyakorlatilag semmi extra, egy faék egyszerűségű akciófilm, ami semmit nem tesz hozzá a műfajhoz. Mozifilmnek ez nekem elég kevés...

varjú  2017. 12. 09.

Egyébként ez egy teljesen korrekt akciófilm, egy nagyobb sztárral a főszerepben sokkal izmosabb hájpot kapott volna. Egyszer nézhető, de emellett igencsak feledhető mozi lett.

philboy  2017. 04. 09.

Ha nincs más éppen elmegy, nézhető, különben nem ajánlom!

Jony Crash  2017. 04. 06.

Olyan mintha 30 évvel ezelőtt készült volna. Az egyes jelenetekben szereplő hülyeségek szerintem valótlanok így 2017 tájékán...

Connie Nielsen
Gemma Chan
Austin Stowell
Tom Felton
Austin Stowell
Connie Nielsen
VOX.hu - Stratton
Nem gyűlölnivaló, hiszen a stúdiók évente tucatjával hányják ki magukból az ilyen kis semmiségeket, de azok legalább valamilyen érzést – akár negatívat, akár pozitívat – képesek kiváltani az emberből. A Stratton sajnos nem. 40/100

A film alapjául szolgáló regény szerzője, Duncan Falconer maga is a brit különleges erők tagja volt, aki maga is szolgált a Falkland-szigeteki háborúban.

A film Duncan Falconer azonos című regénysorozatának adaptációja.

A Startton forgatása 2015. július 15-én kezdődött meg. A stáb dolgozott Olaszországban (Brindisi, Lecce, Squinzano, Casalabate) és az Egyesült Királyságban (London) is.