alexxx   2017. 12. 08.

Gyakorlatilag semmi extra, egy faék egyszerűségű akciófilm, ami semmit nem tesz hozzá a műfajhoz. Mozifilmnek ez nekem elég kevés...

Norbi   2018. 07. 31.

Nem lett belőle kasszasiker.. sőt inkább középszerű átlag akciófilmnek sem tudnám nevezni, egyes színekben annyira leesett a színvonal. Egyszer meglehet nézni.

schvarz   2017. 12. 15.

Egyszer nézős, tipikus akció-thriller. Nem adott újdonságot. Azt mondom, hogy moziban nem érdemes ezt a filmet választani, de egy alkalomra otthoni lájtos mozizáshoz elmegy. A színészek alakítása sablonos, egy átlag kiszámítható film.

varjú   2017. 12. 09.

Egyébként ez egy teljesen korrekt akciófilm, egy nagyobb sztárral a főszerepben sokkal izmosabb hájpot kapott volna. Egyszer nézhető, de emellett igencsak feledhető mozi lett.

philboy   2017. 04. 09.

Ha nincs más éppen elmegy, nézhető, különben nem ajánlom!

Austin Stowell
Tom Felton
Austin Stowell
Tyler Hoechlin

Nem gyűlölnivaló, hiszen a stúdiók évente tucatjával hányják ki magukból az ilyen kis semmiségeket, de azok legalább valamilyen érzést – akár negatívat, akár pozitívat – képesek kiváltani az emberből. A Stratton sajnos nem. 40/100 több»

A film alapjául szolgáló regény szerzője, Duncan Falconer maga is a brit különleges erők tagja volt, aki maga is szolgált a Falkland-szigeteki háborúban.

A film Duncan Falconer azonos című regénysorozatának adaptációja.

A Startton forgatása 2015. július 15-én kezdődött meg. A stáb dolgozott Olaszországban (Brindisi, Lecce, Squinzano, Casalabate) és az Egyesült Királyságban (London) is.