schvarz
Austin Stowell
Tom Felton
Austin Stowell
Tyler Hoechlin

John Stratton (Dominic Cooper) és kommandós egysége Iránban készül megrohamozni egy biológiai tömegpusztító fegyverrel kísérletező laboratóriumot, ám az akció végzetes következményekkel jár. Kiderül, hogy az akció mögött egy korábbi szovjet ügynök, Barovski (Thomas Kretschmann) áll. A férfit évek… Több

Rendező: Simon West
Író: Duncan Falconer
Forgatókönyvíró: Warren Davis II, Duncan Falconer
Ország: Egyesült Királyság
Premier (HU): 2017.12.07.

2021.01.03 BÉLA

Nem tudom, hogy mit nyávog ez a sok vájt szemű, hogy nem oké a film. Igenis oké a film. Egyébként meg miért nem csináltok jobbat?

2019.02.08 mamiéstöti2

Nem volt rossz thriller, kicsit egyhangú volt, de egyszer meglehet nézni. A szereplők jól alakítottak benne.

2017.12.08 alexxx

Gyakorlatilag semmi extra, egy faék egyszerűségű akciófilm, ami semmit nem tesz hozzá a műfajhoz. Mozifilmnek ez nekem elég kevés...

2018.07.31 Norbi

Nem lett belőle kasszasiker.. sőt inkább középszerű átlag akciófilmnek sem tudnám nevezni, egyes színekben annyira leesett a színvonal. Egyszer meglehet nézni.

2017.12.15 schvarz

Egyszer nézős, tipikus akció-thriller. Nem adott újdonságot. Azt mondom, hogy moziban nem érdemes ezt a filmet választani, de egy alkalomra otthoni lájtos mozizáshoz elmegy. A színészek alakítása sablonos, egy átlag kiszámítható film.

A film összbevétele 257 212 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 1 740 285 forintot termelt. A hazai mozik összesen 1 085 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film alapjául szolgáló regény szerzője, Duncan Falconer maga is a brit különleges erők tagja volt, aki maga is szolgált a Falkland-szigeteki háborúban.Szerző: hp

A film Duncan Falconer azonos című regénysorozatának adaptációja. Szerző: hp

A Startton forgatása 2015. július 15-én kezdődött meg. A stáb dolgozott Olaszországban (Brindisi, Lecce, Squinzano, Casalabate) és az Egyesült Királyságban (London) is. Szerző: hp

A film főszerepét eredetileg Henry Cavill játszotta volna, azonban az utolsó pillanatban visszamondta a szereplést, így a stúdiónak át kellett időzítenie a forgatást. Szerző: hp

(2017. 12. 07.)
Nem gyűlölnivaló, hiszen a stúdiók évente tucatjával hányják ki magukból az ilyen kis semmiségeket, de azok legalább valamilyen érzést – akár negatívat, akár pozitívat – képesek kiváltani az emberből. A Stratton sajnos nem. 40/100 Több