Stratton

Stratton

2021.01.03 BÉLA

Nem tudom, hogy mit nyávog ez a sok vájt szemű, hogy nem oké a film. Igenis oké a film. Egyébként meg miért nem csináltok jobbat?

2019.02.08 mamiéstöti2

Nem volt rossz thriller, kicsit egyhangú volt, de egyszer meglehet nézni. A szereplők jól alakítottak benne.

2017.12.08 alexxx

Gyakorlatilag semmi extra, egy faék egyszerűségű akciófilm, ami semmit nem tesz hozzá a műfajhoz. Mozifilmnek ez nekem elég kevés...

2018.07.31 Norbi

Nem lett belőle kasszasiker.. sőt inkább középszerű átlag akciófilmnek sem tudnám nevezni, egyes színekben annyira leesett a színvonal. Egyszer meglehet nézni.

2017.12.15 schvarz

Egyszer nézős, tipikus akció-thriller. Nem adott újdonságot. Azt mondom, hogy moziban nem érdemes ezt a filmet választani, de egy alkalomra otthoni lájtos mozizáshoz elmegy. A színészek alakítása sablonos, egy átlag kiszámítható film.

2017.04.09 philboy

Ha nincs más éppen elmegy, nézhető, különben nem ajánlom!

2017.12.09 varjú

Egyébként ez egy teljesen korrekt akciófilm, egy nagyobb sztárral a főszerepben sokkal izmosabb hájpot kapott volna. Egyszer nézhető, de emellett igencsak feledhető mozi lett.

2017.04.06 Jony Crash

Olyan mintha 30 évvel ezelőtt készült volna. Az egyes jelenetekben szereplő hülyeségek szerintem valótlanok így 2017 tájékán...