Deku
Missy Elliott
David Moscow

Honey Daniels egész életében arra várt, hogy megmutathassa a világnak, hogyan táncol és most csak egy lépés választja el ettől. A gyönyörű, szexis, ambiciózus lány nappal hip-hop órákat ad a helyi fiataloknak, éjszaka pedig egy diszkóban pultos, ahol a szolgálat lejárta után kiélheti táncos hajlamait a parketten. Itt figyel fel rá egy híres kliprendező és kéri fel háttértáncosnak. Honey igazi tehetsége hamar megmutatkozik, és karrierje üstökösként ível fel: nemsokára már ő koreografálja a nagy hip-hop sztárok klipjeit. Ám mindez túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. Amilyen gyorsan vált valóra az álom, olyan gyorsan kezd semmivé foszlani.

Premier (HU): 2004.04.22.

Honey 2  (2011)

2022.02.10 elekm90

Semmi újat nem tud mutatni a zsánerben, cserébe nem is túl jó, a történetben elég sok a sablon. A 90-es években és a 2000-es évek elején tucatjával készültek ehhez hasonló romantikus filmek, köztük nem egy a tánccal a középpontban, ez nem tud kiemelkedni közülük.

2017.09.13 Deku

Nekem ez a film nagyon jó szórakozást nyújtott, és ez pedig elég ritka alkalom. Fel nem foghatom, hogy lehetett ennyire jó de nagyszerű volt látványilag pedig egyenesen csodálatos.

2018.10.09 dailyfilmsan

Hát nem estem tőle hanyatt. Mesterkéltnek hatott és a táncok sem voltak olyan nagyon nagy számok hogy elszórakoztassanak. Ellenben volt sok drám, dráma, dráma.. persze kikövetkeztethetőek. Jesica Alba aranyos, de nem tartom annyira jó színésznőnek de... Több

2016.04.30 Leoni

Táncos filmek között nagyon jó, szerethető, a zenék még most is a fülemben vannak, a táncok is jók, és nem annyira elterelő a szerelmi szál, mint más filmekben.

2015.10.31 katalin19

Imádom táncos filmként nagyon jó. A cselekménye, a kitartás Ami a csajban van. A gyerekek iránti szeretett. Zenék is nagyon jók. Gyermekkorom kedvence. Többször is meg tudom nézni.

amerikai énekes, dalszerző, táncos és színész is szerepet kapott a filmben.Szerző: Bogi87

Missy Elliott cameo szerepben tűnik fel.Szerző: Bogi87

62.2 millió dolláros bevételt generált.Szerző: Bogi87