Szarvak

Horns

2016.08.16 wintermat

Úgy kezdtem neki a filmnek, hogy Daniel Radcliffe számomra még mindig Harry Potter volt, de ennek a remek filmnek és a játékának köszönhetően a film végére ez teljesen megváltozott. Elég érdekes film, de éppen ez benne a jó.

2016.11.18 MKristijan

Nagyon beteg és eredeti film, ha nem Daniel játszaná nem is lenne ilyen hatásos. Nem láttam sehol sem hasonlót. Brutál

2016.06.19 Timcsi

Daniel Radcliffe a HArry Potter filmek után főként ilyen természetfeletti misztikus filmekben vállal szerepet, amik elég jól is állnak neki. Nekem tetszett a története,picit fura. de kedvelhető.

2019.05.07 petraszab

Nem egy szokványos és kiszámítható történet. Picit elrugaszkodik a valóságtól, de ettől még kedvelhető a sztori.

2016.08.19 Timike

Eléggé érdekes hangulatú film, egyszer mindenképpen ajánlatos megnézni, nem mindennapi történet.

2015.08.26 pisti18

Egy érdekes, kicsit fura,szürrealista de fordulatokkal teli film. Én élveztem, pedig eléggé kritikus vagyok énis a filmekkel szemben. Ajánlom mindenkinek!

2017.03.24 georgri

Sok jót hallottam a Szarvakról, de engem egyáltalán nem tudott lekötni a film, semmilyen szinten. Lapos volt, unalmas és értelmetlen. Pedig a sztoriból többet is ki lehetett volna hozni.

2016.10.14 Hablaty

Nem egy szokványos történet, szokványos képi világ. Érdekes volt a film volt benne valami mai, és valami régi onal is.

2016.10.04 zoleykrajcsi

Nekem tetszett a Horns, bár egészen más befejezésre számítottam, ez a megoldás is jó volt. Mindenkinek ajánlom, mert egy igazán remek és szórakoztató horror és fantasy film.

2017.01.07 des.tiny59

Talán Harry Potter karaktere miatt talán nem. Kár volt megnézni, időpocséklás volt. Ennél még az is jobb lett volna ha nem csinálnak a készítők semmit. Szerintem maguk a háttérzenék alapból nem passzolnak a filmhez ami maga sem volt egy korszakalkotó megváltás. Nem tetszett.

2016.06.14 Panna

Érdekes film, eléggé egyedi látványvilággal és hangulattal. A története is végig leköti az ember figyelmét. Tetszett.

2015.08.26 csongi888

Aki a könyvet olvasta, azért a már megszokott módon kicsit csalódni fog, hisz a forgatókönyv, mint már jól megszoktuk, jelentősen eltér, de legalább a lényegi vonal megvan. Mindazonáltal nekem a könyv után a film is tetszett, mert szeretem Juno Temp... Több

2018.04.05 Jeanny

A maga műfajában szerintem igenis jó film volt. Erős idegzetűeknek ajánlom, ugyanis valóban sok benne a gyomorforgató rész, a csavarok is javarészt ezen a vonalon épülnek fel. Daniel Radcliffe igenis kilépett ezzel Harry Potter árnyékából, ám nem mon... Több

2015.01.23 David

Nagyon jó, elgondolkodtató film, bár lehet az átlag nézőnek kicsit elvont, nekem nagyon tetszett a mögöttes tartalom, Daniel játéka pedig fantasztikus.