Horror gimi

Horror gimi

Horror High

Sokkoló történet egy komoly és félénk, de zseniális, természettudósnak készülő diákról, aki, mikor rákényszerül egy általa kifejlesztett új gyógyszer fogyasztására, modern Jekyll és Hyde-dá… Több

Forgatókönyvíró: J.D. Feigelson
Rosie Holotik
Jeff Alexander
Austin Stoker

2024.03.23 Interfectorem Sabnock

Nem volt rossz film! Bár én nem ilyen iskolába jártam!

Larry N. Stouffer a hetvenes években vajon mit is csinálhatott? Hát egy slashert, ami mára számomra klasszikussá vált! A film, ahogyan kezdődött, is erre hajazott! Vernon Potts (Pat Cardi) egy igazi lúzer... Hosszú, zsíros haja, vastag keretes szemüv... Teljes kritika

A Vinegar Syndrome 2022-ben kiadta Blu-rayen, és ez végül a vágatlan verzió lett.Szerző: Interfectorem Sabnock

A film első DVD kiadása csak 2004-ben jelent meg a Rhino Entertainment gondozásában.Szerző: Interfectorem Sabnock

Hiába volt 1973-ban Texas államban az ősbemutató, az USA többi részén csak 1974 márciusában vetítették a mozik a filmet!Szerző: Interfectorem Sabnock

A film összköltségvetése mindösszesen 67 ezer dollár volt.Szerző: Interfectorem Sabnock

A játékidő a mozikban 91 perc, és a televízióban, ahol megkurtították, 85 perces lett.Szerző: Interfectorem Sabnock