Így csajozz egy földönkívülivel (2017)

How to Talk to Girls at Parties

Érdekességek: Így csajozz egy földönkívülivel (2017)

Tudsz egy érdekességet a filmről? Ne habozz, oszd meg a közösséggel

A film összbevétele 385 733 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 2 077 020 forintot termelt. A hazai mozik összesen 1 633 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Neil Gaiman novellája tulajdonképpen csak a film elejét szolgáltatja, a többi John Cameron Mitchell szabad elképzeléseiből született meg.

(ArpiHajdu és Réci )

Az amerikai DJ, James Murphy új zenei műfajt teremtett a filmhez, melyet a "földönkívüli tánczene" jelzővel illetett.

Az Így csajozz egy földönkívülivel forgatása 2015. november 9-én kezdődött meg Sheffieldben, Londonban.

A film világpremierje 2017. május 21-én volt a Cannes-i Filmfesztiválon.

A film bemutatóját lesújtó kritikai fogadtatás övezete. Az Így csajozz egy földönkívülivel mindössze 30 százalékon áll a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon.

A filmet 30 napig forgatták Angliában.

A rendező John Cameron Mitchell és Nicole Kidman második közös munkája Rabbit Hole (2010) után.

Nicole Kidman negyedik musicalje.

A Paddington (2014) után ez Nicole Kidman és Matt Lucas második közös filmje.

A film 1977-ben játszódik Londonban és úgy definiálják, hogy olyan, mint a Rómeó és Júlia csak punkokkal és űrlényekkel.

Elle Fanning és Alex Sharp is maguk adják elő a dalaikat.

A Tony-díjas Alex Sharp mozifilmes bemutatkozása.