Így csajozz egy földönkívülivel

How to Talk to Girls at Parties

A film összbevétele 385 733 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 2 077 020 forintot termelt. A hazai mozik összesen 1 633 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Neil Gaiman novellája tulajdonképpen csak a film elejét szolgáltatja, a többi John Cameron Mitchell szabad elképzeléseiből született meg.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Az amerikai DJ, James Murphy új zenei műfajt teremtett a filmhez, melyet a "földönkívüli tánczene" jelzővel illetett. Szerző: hp

Az Így csajozz egy földönkívülivel forgatása 2015. november 9-én kezdődött meg Sheffieldben, Londonban. Szerző: hp

A film világpremierje 2017. május 21-én volt a Cannes-i Filmfesztiválon. Szerző: hp

A film bemutatóját lesújtó kritikai fogadtatás övezete. Az Így csajozz egy földönkívülivel mindössze 30 százalékon áll a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon. Szerző: hp

A filmet 30 napig forgatták Angliában. Szerző: dulkap

A rendező John Cameron Mitchell és Nicole Kidman második közös munkája Rabbit Hole (2010) után.Szerző: dulkap

Nicole Kidman negyedik musicalje. Szerző: dulkap

A Paddington (2014) után ez Nicole Kidman és Matt Lucas második közös filmje.Szerző: dulkap

A film 1977-ben játszódik Londonban és úgy definiálják, hogy olyan, mint a Rómeó és Júlia csak punkokkal és űrlényekkel. Szerző: dulkap

Elle Fanning és Alex Sharp is maguk adják elő a dalaikat. Szerző: dulkap

A Tony-díjas Alex Sharp mozifilmes bemutatkozása. Szerző: dulkap