Játssz egy LG Q6-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Így csajozz egy földönkívülivel

(How to Talk to Girls at Parties)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

alexxx   2018. 05. 10.

Be kell vallanom, hogy számomra csalódás volt a film, vizuálisan el kell ismernem, hogy nagyon meggyőző, de ettől eltekintve nem sokat tudott adni. A trailer és a szinopszis alapján egyszerűen többre számítottam.

nándi99   2018. 05. 11.

Baromira meggyőzött az alapsztori, ebben bőven volt potenciál és az év egyik legeredetibb koncepciójának ígérkezett, de valahol a forgatókönyvön elcsúszott a dolog. Sajnos nem tud mit kezdeni a film a témájával, és gyakorlatilag megragadt az első lépésnél, holott ebben sokkal több is lehetett volna.

achyles77   2018. 01. 08.

Nem, nem, nem! Szerintem ez a film abszolút félrement, túlságosan is primitív lett, mintsem, hogy bármennyire Gaimannel kapcsolatba lehessen hozni. Igaz, hogy van pár átvett ötlet, de ez nem az, amit várnának a Gaiman rajongók. Felejtsétek ezt el.

Nemecsek   2017. 06. 05.

Kicsit féltem ettől a filmtől, ugyanis Gaimam "Hogyan beszélgessünk bulin csajokkal" rövid, ámde velős novelláját adaptálni eléggé rizikós dolog, és bár eléggé el is tér a szövegtől, szerintem így is sikerült újragondolni az egész alapsztorit. Kicsit kommerszebb és szimplább lett a cselekmény, de még így is nagyon élvezetes és tartalmilag mély.

Alex Sharp

A korábban zabolázatlanul vad filmjeiről ismert John Cameron Mitchell 2010-ben az Engedd el! című mozijával már jelezte, hogy a konszolidáltabb filmek felé fordult. Az Így csajozz egy földönkívülivel talán az eddigi legkönnyebben fogyasztható mozija, de ez még nem jelenti azt, hogy ne lenne totálisan őrült. több»

A harsány színek, a jó zenék és a néhol drogos trippet idéző képek sem képesek kellően felrázni a művet. Néhol igazán le tud ülni, nem annyira szórakoztató, mint lehetne. A trailer alapján egy friss, vagány filmet várunk, de csak egy klisés retrót kapunk, enyhén következetlen történettel, érdekes befejezéssel. Ez bizony nem elég. több»

Az Így csajozz egy földönkívülivel, egy nagyon változatos és sokszínű alkotás, ami épp annyira szórakoztató, mint amennyire különös hangvételű. több»

Az amerikai DJ, James Murphy új zenei műfajt teremtett a filmhez, melyet a "földönkívüli tánczene" jelzővel illetett.

Az Így csajozz egy földönkívülivel forgatása 2015. november 9-én kezdődött meg Sheffieldben, Londonban.

A film világpremierje 2017. május 21-én volt a Cannes-i Filmfesztiválon.