Idétlen időkig

Groundhog Day

2015.05.04 tamas84

Komoly vígjáték. Ehhez a szürreális világhoz jól illik Bill Murray karaktere. Én inkább a Wes Anderson filmekben kedveltem meg, és csak mostanában néztem meg ezt a filmet, de ez is tetszett, bár néha a kor nagyon rajta hagyja a kézjegyét egy egy alkotáson. Ez a film remekül tükrözi, milyen is voltak a 90-es évek.

2015.10.20 Blindspot

Ez a film egy kincs, én azt mondom. Lehengerlő volt mind a zene mind a karakter megformálás. Akinek bejön, ez a stílus annak melegen tudom ajánlani ezt a filmet megnézésre, mert nem fog csalódni egy percig sem.

2015.06.02 sonyxxx

A film egy megtévesztően egyszerű ötletre épül, ami egy briliáns történetet hoz össze. Vicces, nagyon szerethető karakterekkel, ez a film a 90es évek egyik klasszikusa, ami mindenkinek kötelező.

2017.07.04 gerda

Kedves vígjáték, ami leginkább a csajozásra fókuszál. Bemutatja, hogyha az embernek több esélye is lenne akkor mire lenne képes azért hogy elérje azt amit szeretne.

2016.07.25 N.Béla

Nagyon eredeti és humoros történet. Igazi eredeti romantikus vígjáték és eredeti. Elgondolkodtató és csodás történet. Reménnyel tölti el az embert. Kár hogy mára már allig ismerik. Ritka jó film. Szívesen ajánlom mindenkinek ezt a romantikus vígjátékot.

2015.11.19 Robi92

Már amikor elkezdődik a film akkor belegondolunk,hogy mi lenne ha mi is ilyen helyzetbe kerülnénk. A történet inspiráló és élettelteli.Kreatív,szórakoztató vígjáték.

2016.07.24 Igob1

Az egyik legkedvesebb vígjáték a szívemhez. Nagyon szeretem amúgy is a karácsonyi, télen játszódó, jó havas karácsonyi filmeket, de ez még eredeti is és rendkívüli humorú. A színészek igazi klasszikus hősök, igen hősök, a modern világ túlélői. A mormotás poén zseniális.

2015.10.23 Mano35

Nem egy mai film, de ennek ellenére ma is helytálló, klasszikus, nézhető film igazán remek profi színészi alakítással. Nem volt csalódás, élményt nyújtott.

2016.08.07 Kardos

Eszement és hatalmas vígjáték ez. A 90-es években készült egyik legjobb vígjáték. És hogy kicsit karácsonyi témájú is ezért külön öröm számomra. Ez idő tájt mindig megnézem jó sokszor mert nagyon jól esik az embernek ilyenkor az ilyen szerelmes vígjáték.

2015.06.26 Mócii

Nekem annyira nem jött be ez a film. Szerintem eléggé sablonos, sok újat nem tudott mutatni. A színészekre nincs panaszom, ők nagyon jól hozták a karakterüket. De ez sajnos kevés.

2016.04.25 Zsóka

Többször nézős...de rég láttam. Jó kis film.

2015.08.12 Gabor

Ez egy 10/10 es vígjáték. Semmi dráma nincs benne ,mert a vége HAPPY END.Szerintem a szerkesztők elírták.Legfeljebb közepén,amikor főszereplő szomorú,és meg próbál meghallni,de még az is poénos ,annak ellenére ,hogy egyátalán nem fekete komédia. Érde... Több

2020.05.06 nagygellert Nézhetetlen

Borzasztóan unalmas hogy minden napot újra él meg. Sajnálom azt a 90percet amit elvett az életemből

2015.12.30 tomvétsz

Bill Murray fantasztikusat alakít. Sokan foglalkoztak már a filmben felmerülő kérdésekkel: örök élet, ismétlődés, visszatérés. Ez a Hegylakó baja is, csak mondjuk ő nem egy napot él át újra és újra, hanem az emberek elvesztését. Ez inkább a tragédia ... Több