Idétlen időkig

Groundhog Day

2024.01.07 Ари Шандор

Sokszor nézős, aranyos, mókás

Bill Murray nem tartozik a kedvenceim közé, de ebben és Az ember, aki túl keveset tudottban kifejezetten jó. Na meg a terminátorban... kigyúrva... de az nem annyira ő. :-) Andie MacDowell is remek, csak úgy, mint a Zöld kártya című filmben. Bárhányszor meg tudom nézni, mindig szórakoztató. Ugyanebben az évben készült a 12:01 – A kizökkent idő is. Ha ez tetszik, nézd meg azt is. Gyengébb, de a téma ugyanaz lényegében, romantikus szál beleszőve, nem durva... Szóval az is egy aranyos film.

2019.08.12 Artúr

a nap véleménye

Az élet értelme és hódok

Lebilincselő és mozgalmas filozófiai hullámvasút ez a film, rapszodikus érzelmi töltettel. Valljuk meg őszintén: a plakátja azt sugallja, hogy egy B kategóriás családi komédia, ami átlagos emberek hétköznapi problémáival foglalkozik. Kis bonyodalom a... Teljes kritika

2016.04.06 ArpiHajdu és Réci

Nagyon kedvelem ezta filmet, van benne humor, abszurditás, megfelelő mennyiségű romantika, közben pedig érdekes filozófiai kérdéseket is feszeget. A '90-es évek egyik legjobb vígjátéka!

2018.03.16 Varga_Júlia

Remek film: az alaptörténet egyszerű, de nagyszerű, a rendezés okos, a színészek pedig... nem maradnak el mögöttük. Az a fajta film, amit tényleg érdemes többször megnézni, mert van annyira bájos és kedves, mint amennyire szórakoztató, és olyan finom... Több

2018.12.03 mamiéstöti2

Számomra elég kesze-kusza, nem igazán látom az összefüggést egyes jelenetek közt, de tudom, hogy sok embernek tetszik.

2015.05.17 hsanya182

Egy hatalmas vígjáték a csajozásról. :) Aki szombat este csajozni indul, nézze meg előtte. Mindemelett az egész életről elgondolkodtat, (ha) minden nap egyforma, miért ne csinálnál valami mást. Ne a megszokásból élj, a régi út mindig ugyanoda visz, h... Több

2017.07.10 Deku

Nagyon vicces tudott lenni ez a film. Ezen kívül szerintem bőven akad neki mondanivalója is. Próbálkozhatunk bárhogy, hisz mindig van esély arra, hogy elszúrunk valamit hisz emberek vagyunk. Ezért kell talán más szemszögből megközelíteni a dolgokat. Remek választás egy unalmas délutánra.

2017.12.14 dailyfilmsan

Kedves kis film hamisíthatatlan Bill Murry humorral. Ugyanakkor egy idő után monotonná vált számomra. Túlságosan sokszor kezdődött újra a nap. A végén pedig nem derül ki mi miatt történt meg a bizonyos változás. Ezen felül szórakoztató.

2017.02.05 hszpp

Nagyon imadom ezt a filmet! Messze veri néhány manapság kiadott,vagy moziban debütáló filmet. Nagyon szórakoztató,s vidám,enyhe romantikus szállal. Mar vagy 10x láttam,megsem unom.

2019.05.17 Ms. Akárki

Egyik legjobb vígjáték, amit karácsony tájékán agyonra adnak a tv-kben. Bill Murray egyik legjobb vígjátéka. Amúgy is szeretem a romantikus vígjátékokat, de ezt valahogy ezzel a napújraéléssel nagyon jó eltalálták számomra.

2019.04.12 MidoD7

A színészek elég jól remekeltek, a látványvilág is jó, igazán látványos lett. Megáll az idő, úgy repül el az egész film. Megéri megnézni többször is. Imádtam.

2015.02.10 Milanman

Nem sok vígjáték van a kedvenc filmjeim között, de ez a csodás alapsztorijának, bájának, karaktereinek, kedves és nem tolakodó humorának hála simán ott van. Megunhatatlan.

2017.01.17 Gigi

Talán az első időugrálós témájú film, amit annak idején láttam, És utána még többször megnéztem. Azóta persze kicsit eljárt felette az idő, és születtek jobb alkotások, de ez akkor is alapmű maradt.

2018.05.06 Miska bácsi

Nem mai film, akkoriban biztos dobott rajta az időspirál ötlet, de én ezt a filmet csak most láttam, és nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy jó pár időmanipulációt láttam a vásznon, szinte kivétel nélkül jobb, érdekesebb kivitelezésben. Megjegyzem,... Több