Vélemények: Idétlen időkig (1993)

nagygellert Nézhetetlen  2020. 05. 06.

Borzasztóan unalmas hogy minden napot újra él meg. Sajnálom azt a 90percet amit elvett az életemből

Artúr   2019. 08. 12.

Az élet értelme és hódok

Lebilincselő és mozgalmas filozófiai hullámvasút ez a film, rapszodikus érzelmi töltettel. Valljuk meg őszintén: a plakátja azt sugallja, hogy egy B kategóriás családi komédia, ami átlagos emberek hétköznapi problémáival foglalkozik. Kis bonyodalom a... teljes kritika»

ArpiHajdu és Réci   2016. 04. 06.

Nagyon kedvelem ezta filmet, van benne humor, abszurditás, megfelelő mennyiségű romantika, közben pedig érdekes filozófiai kérdéseket is feszeget. A '90-es évek egyik legjobb vígjátéka!

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Számomra elég kesze-kusza, nem igazán látom az összefüggést egyes jelenetek közt, de tudom, hogy sok embernek tetszik.

Varga_Júlia   2018. 03. 16.

Remek film: az alaptörténet egyszerű, de nagyszerű, a rendezés okos, a színészek pedig... nem maradnak el mögöttük. Az a fajta film, amit tényleg érdemes többször megnézni, mert van annyira bájos és kedves, mint amennyire szórakoztató, és olyan finom... több»

hsanya182   2015. 05. 17.

Egy hatalmas vígjáték a csajozásról. :) Aki szombat este csajozni indul, nézze meg előtte. Mindemelett az egész életről elgondolkodtat, (ha) minden nap egyforma, miért ne csinálnál valami mást. Ne a megszokásból élj, a régi út mindig ugyanoda visz, h... több»

Deku   2017. 07. 10.

Nagyon vicces tudott lenni ez a film. Ezen kívül szerintem bőven akad neki mondanivalója is. Próbálkozhatunk bárhogy, hisz mindig van esély arra, hogy elszúrunk valamit hisz emberek vagyunk. Ezért kell talán más szemszögből megközelíteni a dolgokat. Remek választás egy unalmas délutánra.

dailyfilmsan   2017. 12. 14.

Kedves kis film hamisíthatatlan Bill Murry humorral. Ugyanakkor egy idő után monotonná vált számomra. Túlságosan sokszor kezdődött újra a nap. A végén pedig nem derül ki mi miatt történt meg a bizonyos változás. Ezen felül szórakoztató.

hszpp   2017. 02. 05.

Nagyon imadom ezt a filmet! Messze veri néhány manapság kiadott,vagy moziban debütáló filmet. Nagyon szórakoztató,s vidám,enyhe romantikus szállal. Mar vagy 10x láttam,megsem unom.

Ms. Akárki   2019. 05. 17.

Egyik legjobb vígjáték, amit karácsony tájékán agyonra adnak a tv-kben. Bill Murray egyik legjobb vígjátéka. Amúgy is szeretem a romantikus vígjátékokat, de ezt valahogy ezzel a napújraéléssel nagyon jó eltalálták számomra.

MidoD7   2019. 04. 12.

A színészek elég jól remekeltek, a látványvilág is jó, igazán látványos lett. Megáll az idő, úgy repül el az egész film. Megéri megnézni többször is. Imádtam.

Gigi   2017. 01. 17.

Talán az első időugrálós témájú film, amit annak idején láttam, És utána még többször megnéztem. Azóta persze kicsit eljárt felette az idő, és születtek jobb alkotások, de ez akkor is alapmű maradt.

Miska bácsi   2018. 05. 06.

Nem mai film, akkoriban biztos dobott rajta az időspirál ötlet, de én ezt a filmet csak most láttam, és nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy jó pár időmanipulációt láttam a vásznon, szinte kivétel nélkül jobb, érdekesebb kivitelezésben. Megjegyzem,... több»

Milanman   2015. 02. 10.

Nem sok vígjáték van a kedvenc filmjeim között, de ez a csodás alapsztorijának, bájának, karaktereinek, kedves és nem tolakodó humorának hála simán ott van. Megunhatatlan.

Zsceeeka   2015. 05. 03.

Aranyos vigjatek, nem egy mai alkotas, ez nekem kicsit zavaro a minoseg miatt, viszont manapsag keves felnotteknek keszult tanulsagos vigjatek szuletik, ez is ilyen. Jo kis kilm osszessegeben.

sipiarpi   2016. 09. 16.

Régi kedvencem a film. Sokáig a címe miatt nem néztem meg, mert elég idiótán hangzik. Hál' isten mégis megnéztem és nagyon jól szórakoztam rajta azóta már többször is. Szeretem Phil szarkazmusát! :)

czigler.nora   2017. 09. 18.

Nagyon sok jót hallottam erről a filmről, de nem tudtam végignézni, a felénél kikapcsoltam, pedig ritkán teszek ilyet. Lehet rosszul tettem, mert így nem tudott kibontakozni a film.

Eniq   2019. 12. 13.

Tetszett ez a film szeretem az ilyen újraéljük ugyanazt a napot típusú filmeket. Vicces is volt, de volt benne egy szomorú rész is. Azért reméltem, hogy a végtelenségig nem fogja Phil újraélni ugyanazt a napot neki már rohadt unalmas lehetett, de tök... több»

Terminátor6   2018. 07. 18.

Bill Muray talán legjobb filmje. Kapunk egy jó alapötletet (akárcsak korábban a Szellemírtókban), és ezt az ötletet a film készítői a végletekig kihasználták, a film nem lesz unalmas, vontatott, hanem ötletet ötletre halmozva megy végig a első látásr... több»

Ghotik   2016. 09. 27.

Klasszikus színészeket szerepeltető időtálló vígjáték, ami végig leköti a nézőt. Szórakoztató, magával ragadó. A sztorija is tetszett, ötletes és érdekes!

Zoer8993   2017. 05. 29.

Ez a film elgondolkodtató és humoros. Szinte az első perctől kezdve megkedveltem ezt a filmet. A humor mellett pedig szerepet kapott a romantika ami az egyik kedvencemmé tette ezt a filmet.

Tomi   2015. 06. 11.

Bill Murray egyik remek filmje melyben megmutatja mekkora színész is valójában. Szeretem ezt a filmet és néha jó lenne ha én is átélhetnék egy egy napot újra és újra. A humora a filmnek nagyon jó, minden évben megnézem egyszer biztos

moony5972   2015. 07. 11.

Kegyetlen! Ez az első szó, ami eszembe jut. Persze rögtön hozzá is teszem, hogy kegyetlen jó. Mert ez bizony az, magával ragadó szereplők és ámulatba ejtő volt a sztori. Így kell igazán szórakozni egy filmen.

szkodvig   2017. 05. 30.

Kellemes film. Nagyon sokat nevettem rajta,jópofák a karakterek benne tele humorral. Bill Murray természetesen hozza a tőle elvárt színvonalat. Szívesen ajánlom bárkinek.

clay00   2017. 02. 25.

Szenzációs! Ahogy végig megy a karakter fejlődés: először dühös, majd csalódott és belenyugszik a helyzetébe, és pont ekkor jut ki belőle! Alapmű mindenkinek!

macskulare   2015. 06. 11.

"...a holnap ismét fel fog virradni, és te már több ezer ilyen napot láttál. Ha úgy gondolod, hogy a holnap egy ugyanolyan nap lesz, mint amiket már megéltél, akkor nem fogsz fejlődést elérni..." Tanulságos film! Bill Murray egyik legnagyobb filmje. ... több»

gerda   2017. 07. 04.

Kedves vígjáték, ami leginkább a csajozásra fókuszál. Bemutatja, hogyha az embernek több esélye is lenne akkor mire lenne képes azért hogy elérje azt amit szeretne.

Mulds   2016. 06. 11.

Ez a film igazán rendben van. Biztos jobban bejön ez a film azoknak az embereknek akik egy egyszerű esti kikapcsolódásra vágynak mint azoknak akik szeretik a fordulatokat. Nekem mégis valahogy ez megadta mindent amire vágytam.

sonyxxx   2015. 06. 02.

A film egy megtévesztően egyszerű ötletre épül, ami egy briliáns történetet hoz össze. Vicces, nagyon szerethető karakterekkel, ez a film a 90es évek egyik klasszikusa, ami mindenkinek kötelező.

N.Béla   2016. 07. 25.

Nagyon eredeti és humoros történet. Igazi eredeti romantikus vígjáték és eredeti. Elgondolkodtató és csodás történet. Reménnyel tölti el az embert. Kár hogy mára már allig ismerik. Ritka jó film. Szívesen ajánlom mindenkinek ezt a romantikus vígjátékot.