Idétlen időkig

Groundhog Day

2015.05.03 Zsceeeka

Aranyos vigjatek, nem egy mai alkotas, ez nekem kicsit zavaro a minoseg miatt, viszont manapsag keves felnotteknek keszult tanulsagos vigjatek szuletik, ez is ilyen. Jo kis kilm osszessegeben.

2016.09.16 sipiarpi

Régi kedvencem a film. Sokáig a címe miatt nem néztem meg, mert elég idiótán hangzik. Hál' isten mégis megnéztem és nagyon jól szórakoztam rajta azóta már többször is. Szeretem Phil szarkazmusát! :)

2019.12.13 Eniq

Tetszett ez a film szeretem az ilyen újraéljük ugyanazt a napot típusú filmeket. Vicces is volt, de volt benne egy szomorú rész is. Azért reméltem, hogy a végtelenségig nem fogja Phil újraélni ugyanazt a napot neki már rohadt unalmas lehetett, de tök... Több

2017.09.18 czigler.nora

Nagyon sok jót hallottam erről a filmről, de nem tudtam végignézni, a felénél kikapcsoltam, pedig ritkán teszek ilyet. Lehet rosszul tettem, mert így nem tudott kibontakozni a film.

2018.07.18 Terminátor6

Bill Muray talán legjobb filmje. Kapunk egy jó alapötletet (akárcsak korábban a Szellemírtókban), és ezt az ötletet a film készítői a végletekig kihasználták, a film nem lesz unalmas, vontatott, hanem ötletet ötletre halmozva megy végig a első látásr... Több

2016.09.27 Ghotik

Klasszikus színészeket szerepeltető időtálló vígjáték, ami végig leköti a nézőt. Szórakoztató, magával ragadó. A sztorija is tetszett, ötletes és érdekes!

2015.06.11 macskulare

"...a holnap ismét fel fog virradni, és te már több ezer ilyen napot láttál. Ha úgy gondolod, hogy a holnap egy ugyanolyan nap lesz, mint amiket már megéltél, akkor nem fogsz fejlődést elérni..." Tanulságos film! Bill Murray egyik legnagyobb filmje. ... Több

2017.05.29 Zoer8993

Ez a film elgondolkodtató és humoros. Szinte az első perctől kezdve megkedveltem ezt a filmet. A humor mellett pedig szerepet kapott a romantika ami az egyik kedvencemmé tette ezt a filmet.

2015.07.11 moony5972

Kegyetlen! Ez az első szó, ami eszembe jut. Persze rögtön hozzá is teszem, hogy kegyetlen jó. Mert ez bizony az, magával ragadó szereplők és ámulatba ejtő volt a sztori. Így kell igazán szórakozni egy filmen.

2017.05.30 szkodvig

Kellemes film. Nagyon sokat nevettem rajta,jópofák a karakterek benne tele humorral. Bill Murray természetesen hozza a tőle elvárt színvonalat. Szívesen ajánlom bárkinek.

2015.06.11 Tomi

Bill Murray egyik remek filmje melyben megmutatja mekkora színész is valójában. Szeretem ezt a filmet és néha jó lenne ha én is átélhetnék egy egy napot újra és újra. A humora a filmnek nagyon jó, minden évben megnézem egyszer biztos

2017.02.25 clay00

Szenzációs! Ahogy végig megy a karakter fejlődés: először dühös, majd csalódott és belenyugszik a helyzetébe, és pont ekkor jut ki belőle! Alapmű mindenkinek!

2015.06.30 Prücsök

Ez a film nekem nem igazán jött be. Szerintem sablonos és unalmas, semmi újat nem lehet benne felfedezni. A színészek jól játszanak, de szerintem ez kevés, ahhoz hogy élvezhető film váljon belőle.

2016.06.11 Mulds

Ez a film igazán rendben van. Biztos jobban bejön ez a film azoknak az embereknek akik egy egyszerű esti kikapcsolódásra vágynak mint azoknak akik szeretik a fordulatokat. Nekem mégis valahogy ez megadta mindent amire vágytam.