Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

pav   2016. 12. 04.

A két Bridges alakítása valami hihetetlenül jó volt, libabőrös lettem az alakításaiktól. Jó hangulatú film, remek képi világgal, ami igazából a picit gyengébb történetet kompenzálja. Mindez így szerintem remek kis alkotás.

Face   2015. 07. 21.

Engem ebben az egészben igazából csak Tommy Lee Jones alakítása zavart. Egyszerűen kilógott a sorból. Máskülönben egy nagyon eltalált film, jó történettel és kiváló dramaturgiával. Tessék megnézni! :)

Lloyd Bridges
Forest Whitaker
Suzy Amis
Suzy Amis

Tommy Lee Jones a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negativ színészének járó díjára.

Habár Lloyd Bridges és Jeff Bridges apa és fiú kapcsolatban vannak a valóságban, a filmben nagybácsi és unokaöcs viszonyban voltak.

Jeff Bridges visszautasította Jack Traven szerepét a Féktelenül című filmben ezért a szerepért.