Időzített bomba

Időzített bomba

Blown Away

A Bostont megrázó hatalmas bombamerényletet követően a rendőrség újra szolgálatba szólítja egykori legjobb tűzszerészét, Jimmy Dove-ot. A rejtélyes támadó mestere a robbanószerek készítésének, ügyes, ravasz és kegyetlen. Hozzá hasonlóval csak egyetlenegyszer találkozott a tapasztalt rendőr: fiatalon, egy távoli országban tőle tanulta a pokolgépek készítését... Jimmy-nek így nemcsak egy veszélyes bűnözővel, hanem a múltjával is le kell számolnia, hiszen hatalmas a tét, ugyanis már a családja élete is veszélyben forog.

Rendező: Stephen Hopkins
Suzy Amis
Suzy Amis

2020.10.25 Filmdoki

Bombabiztos szórakozás

1994 a bombás filmek éve volt. Ott volt Stallone-tól A specialista című darab, mely James Woods alakításának hála lehet sokak számára igen emlékezetes. Aztán Jan de Bont kirobbanóan ütős mozija, a Féktelenül, mely mind a mai napig etalon a műfajban. ... Teljes kritika

2015.07.21 Face

Engem ebben az egészben igazából csak Tommy Lee Jones alakítása zavart. Egyszerűen kilógott a sorból. Máskülönben egy nagyon eltalált film, jó történettel és kiváló dramaturgiával. Tessék megnézni! :)

2016.12.04 pav

A két Bridges alakítása valami hihetetlenül jó volt, libabőrös lettem az alakításaiktól. Jó hangulatú film, remek képi világgal, ami igazából a picit gyengébb történetet kompenzálja. Mindez így szerintem remek kis alkotás.

Tommy Lee Jones a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negativ színészének járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Habár Lloyd Bridges és Jeff Bridges apa és fiú kapcsolatban vannak a valóságban, a filmben nagybácsi és unokaöcs viszonyban voltak. Szerző: rbernadett

Jeff Bridges visszautasította Jack Traven szerepét a Féktelenül című filmben ezért a szerepért. Szerző: rbernadett

Jeff Bridges és Tommy Lee Jones nagyon jó barátok a való életben. Szerző: rbernadett